Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Новини від корпорації Resideo

Корпорація Resideo презентує оновлену назву Braukmann для свого асортименту продуктів для води

Зображення Resideo Braukmann Провідний світовий постачальник рішень для домашнього комфорту та безпеки Resideo Technologies Inc. (NYSE: REZI) 25 червня 2020 р. оголосив, що для родини продуктів із свого асортименту «класичних» продуктів для води з’явилася оновлена назва Braukmann.

Зміни відображають зусилля компанії в процесі відокремлення від корпорації Honeywell та посилення бренду Resideo. Вже з липня європейські клієнти почнуть помічати назву, яка з’явиться на упаковці виробів для води.

В першу чергу родину Resideo з оновленою назвою Braukmann будуть представляти вироби для питної води, такі як редукційні клапани та фільтри для води. Назва також з’явиться на деякій продукції для опалювальних систем, такої як балансувальні та лінійні клапани, а також на електричних приводах.

Braukmann історично відома на європейському ринку води своїми інноваціями та новими продуктами. Resideo придбала компанію в 1980 році від її засновника, коли була частиною корпорації Honeywell, і маючи більш ніж 75-річний досвід роботи на європейському ринку водокористування, вона стала відомою тим, що демонструє перевірену надійність. Продукти для водопостачання можна знайти у понад 18 мільйонів домогосподарств, яким довіряють понад 100 000 монтажників.

Зображення редуктор тиску води Braukmann Крім того, Resideo продовжує впроваджувати інновації та тепер представляє моделі без вмісту свинцю для домовласників. З тією ж надійністю та ефективністю ці новітні продукти ще більше підвищують екологічні переваги.

Маріо Мура, керуючий директор Resideo Департаменту виробів та рішень в країнах Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA), пояснює: «Впровадження назви Braukmann в нашу родину продуктів для питної води підтверджує іншу та важливу частину нашої спадщини та дає нам можливість поспілкуватися про це з нашими клієнтами… Цей рух – наступний крок у нашій захоплюючій подорожі разом з Resideo. Також назва Honeywell залишається важливою частиною брендінгу нашої продукції завдяки існуючому асортименту продуктів Honeywell Home, таких як наші звичайні та «розумні» термостати».

Про Resideo

Компанія Resideo – провідний світовий постачальник рішень першорядної важливості у сфері комфорту та безпеки для житлових будинків та дистриб'ютор низьковольтних електронних пристроїв та виробів для безпеки. Враховуючи 130-річну історію, вироби компанії Resideo наразі присутні у понад 150 мільйонах будинків, щороку встановлюється 15 мільйонів нових систем. Компанія продовжує обслуговувати понад 110 000 підрядників через провідних дистриб’юторів, включаючи бізнес-структуру ADI Global Distribution, яка постачає продукцію в понад 100 країн з понад 200 складів по всьому світу. Компанія Resideo наразі оцінюється у 4,8 млрд. USD, в ній працює близько 13 000 працівників по всьому світі.

Більше інформації на тему Resideo можна знайти на сайті
www.resideo.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 738

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram