Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Нове покоління водонагрівачів DZ Drazice

DZ Drazice, найбільший чеський виробник водонагрівачів, відомий у всій Європі, вже кілька років поставляє свою продукцію в Україну. Сьогодні виробнича серія дражіцьких водонагрівачів нараховує більш ніж 380 типів і модифікацій. Найбільшим попитом серед них користується нова версія моделей електричних і комбінованих бойлерів OKCE і OKC, виробництво яких було запущено у квітні цього року

Найсучасніші технології, економія експлуатаційних витрат

Компанія DZ Drazice працює з найсучаснішими технологіями та матеріалами, деякі з них виникли безпосередньо в її дослідно-конструкторському центрі. Тому фірма регулярно презентує нові рішення. Торік вона представила, наприклад, нове покоління інтелектуальних водонагрівачів OKHE SMART, що вирізняються зрозумілішим керуванням і значною економією експлуатаційних витрат. Крім того, ними можна керувати на відстані за допомогою смартфона або електронного планшета. До інших переваг дражіцьких водонагрівачів належать унікальна система керамічних нагрівальних елементів, що вирізняються надзвичайною стійкістю до твердої води та значно продовжують строк корисного використання резервуара; емальований сталевий резервуар, стійкий до ударів тиску; магнієвий (або титановий) анод як чудовий додатковий захист від корозії; якісна поліуретанова ізоляція товщиною щонайменше 42 мм, що забезпечує мінімальні теплові втрати і низькі експлуатаційні витрати, а також універсальне кріплення для електричних водонагрівачів з варіабельною міжцентровою відстанню болтів.

DR_380

Ванна кімната з інтелектуальним водонагрівачем OKHE Smart

Водонагрівачі цього року в новому вигляді зі ще привабливішим дизайном

DR_11 З квітня 2016 року DZ Drazice приходять з інноваційною версією бойлерів OKCE і OKC об'ємом до 160 літрів, які вже давно належать до найпродаваніших моделей у дражіцькому асортименті. Майбутні власники, безумовно, оцінять не лише їх привабливий дизайн і зручніше керування, але й низку вдосконалень. Найбільша зміна торкається дизайну панелі управління, що є подібна до круглого DR_1 пристрою управління термостата, встановленого на водонагрівачі OKHE SMART 3-го покоління. Автор сучаснішого вигляду та більшої ергономічності – відомий чеський дизайнер Зденєк Веверка, відзначений низкою нагород. «Нововведенням є те, що на панелі визначена позиція оптимуму, яку ми рекомендуємо клієнтам для економічного налаштування водонагрівача. Крім того, в інноваційних бойлерах OKCE і OKC є інші зміни, які поліпшують їх ізоляційні властивості, зменшують енергоспоживання та підвищують користувацький комфорт», – говорить Лукаш Форманек, технічний директор «Кооперативних заводів Дражіце». Дрібні поліпшення стосуються, насамперед, пластикових кришок, які сьогодні виробляються з екологічніших і легших матеріалів; їх форма спрощує маніпуляцію з водонагрівачем і його установлення. До нижньої кришки додатково можна примонтувати елегантний тримач із неіржавної сталі для рушника, який закриває водопровідне розведення. Компанія також обновила кожух електроустаткування для комфортнішого доступу до простору електричного підключення у разі необхідності сервісних втручань. Загальне вдосконалення завершує встановлення нового термоіндикатора та універсального кріплення.

Повний асортимент водонагрівачів DZ Drazice знаходиться на сайті www.dzd.cz/ru. Для замовлення можна звертатися в комерційний відділ (е-mail: export@dzd.cz, тел. +420 326 370 977).

Družstevní závody Dražice – strojírna s.r.o.
Dražice 69
294 71 Benátky nad Jizerou Чеська Республіка

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 102

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram