Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Нова продукція HERZ

HERZ Energietechnik (Австрія) – комплексний виробник та постачальник систем, що використовують альтернативні джерела енергії. Компанія пропонує широкий спектр котельного обладнання з використанням джерел в ідновлювальної енергії: сучасні автоматизовані водогрійні котли на деревних пелетах та трісці, піролізні котли на дровах, теплові насоси

Завдяки поєднанню з компанією BINDER (Австрія), група HERZ розширила свій асортимент продукції і додатково пропонує котли та обладнання індустріальної спеціалізації: водогрійні котли з максимальною робочою температурою 110°С або 165°С і тиском 10 бар, парові котли, системи транспортування палива, сушарки, міні-ТЕЦ. Лінійка даного обладнання задовольняє потреби великих проектів будь-якої складності, потужністю до 20 МВт.

Конденсаційний «пелетник»

H_200 Вперше компанія HERZ представила пелетний біопаливний автоматичний водогрійний котел з конденсаційною технологією – pelletstar CONDENSATION, – з коефіцієнтом корисної дії до 106%. Надзвичайно компактна конструкція агрегату є ідеальним рішенням як для нового будівництва, так і для модернізації. Безперечна перевага pelletstar CONDENSATION – можливість використання як для систем низькотемпературного («тепла підлога»), так і високотемпературного (радіатори) опалення. Залежно від вимог, котел може працювати без буферної ємності, без підтримки температури зворотної магістралі, а також без циркуляційного котлового насоса (згідно з передбаченими компанією HERZ схемами). Весь корпус котла, камера згоряння і теплообмінник виконані з неіржавіючої сталі.

Інноваційні теплові насоси

TH_1 Нові теплові насоси HERZ commotherm Split De Luxe типу «повітря-вода» представлені у модифікації спліт-обладнання. Переваги такого рішення – різноманітність можливостей встановлення, простий монтаж, компактність. Крім того, це більша надійність, оскільки електроніка встановлюється у внутрішньому блоці в будинку та захищена тим самим від негативного впливу погодних умов. Теплові насоси можна застосовувати як для опалення і підігріву води, так і для охолодження. Внутрішній блок версії HERZ commotherm hybrid tower Split De Luxe оснащений двозонним баком-накопичувачем на 600 л, гарнітурою для під’єднання геліосистеми (опційно), вбудованим тепловим насосом ГВП (підігрів води до 40 л/хв), автоматикою T-CONTROL в окремій настінній консолі.

Енергія з біомаси та когенерація

H_1 Новинки підрозділу BINDER – установки для спалювання курячого посліду з низькими показниками викидів забруднюючих речовин. Це рішення може бути економічно вигідним та надати незалежність від постійно зростаючих цін на вуглеводневе паливо.

Крім того, компанії HERZ та BINDER пропонують ряд когенераційних установок KWK, які дозволяють поряд з тепловою виробляти також і електричну енергію. Тут знаходять своє застосування системи підігріву води, виробництва насиченої пари, гарячого повітря та ін.

Завдяки широкому спектру різних систем, теплоносіїв і температурних режимів існує великий вибір можливостей застосування зазначеного устаткування. Представлені рішення на основі енергетичного обладнання з діапазоном потужності від 70 до 2400 кВт.

«ГЕРЦ Україна»

02002, м. Київ,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10, оф. 168,
Тел. +38 044290-46-80
E-mail:office@herz.ua
www.herz.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 042

Вас може зацікавити:2 коментаря

  • Цікаво який термін гарнтії та країна виробник

  • Доброго дня,
    Країна виробник - Австрія
    Більше інформації на сайті компанії www.herz.ua

4
5
4
Залишити коментар

Telegram