Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Install Fest Ukraine 2024

НКРЕКП вражає новими тарифами

Згідно даних порталу nerc.gov.ua «незалежний регулятор» НКРЕКП прийняв та затвердив 251 рішення, датовані 22 грудня 2021 року

Зображення НКРЕКП прийняв та затвердив 251 рішення Серед них – про встановлення тарифів щодо постачання газу, електрики, води про різні штрафи тощо. Серед них, наприклад, містяться рішення про затвердження ставок плати за стандартне та нестандартне приєднання до електромереж на 2022 рік, про встановлення тарифу на послуги постачальника «останньої надії» на I квартал 2022 року, про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії різними господарюючими суб'єктами, про встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу, про зміни щодо затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, про внесення зміни до алгоритму розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання операторів систем розподілу та електропостачальників, на яких покладено виконання функцій постачальника універсальних послуг та постачальника «останньої надії», про джерела фінансування Планів розвитку газорозподільних систем на 2022 – 2031 роки, про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення та про багато чого іншого.

Див. https://www.nerc.gov.ua/decisions/rishennya-nkrekp-za-22-grudnya-2021-roku

Рішення НКРЕКП про державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг вочевидь приймалися «гамузом», без розгляду чи обговорення по суті.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 196 / 2022-01-17 12:25:05

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram