Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Насосні станції IWT для будь-яких потреб

Наявність надійних насосних станцій водопостачання – завдання значної важливості в більшості житлових будинків, на промислових підприємствах, в системах пожежогасіння комерційних будівель і на багатьох інших об'єктах. Від того, як функціонують дані установки, багато в чому залежить рівень комфорту і безпеки

IWT_1 Компанія «Інтегровані Водні Технології» - далі IWT, відома в Україні як постачальник насосних станцій водопостачання та пожежогасіння. Крім того, в асортименті – вузли для систем каналізації, опалення, вентиляції та кондиціонування. Понад 1000 зібраних і реалізованих до теперішнього моменту насосних станцій – свідчення того, що IWT є одним з лідерів по забезпеченню водою будівельних і промислових об'єктів в Україні. Компанія виробляє і постачає тільки обладнання з якісних комплектуючих європейського виробництва (Італія, Фінляндія, Нідерланди та ін).

IWT_2Зокрема, IWT – ексклюзивний офіційний представник заводу DP-Pumps (Нідерланди), який випускає насоси і установки підвищення тиску. Серед інших партнерів – виробник насосних станцій з електричним і дизельним приводами для пожежогасіння Instalcompact (Польща). Таке пряме співробітництво є запорукою оптимального співвідношення якості і ціни. В установках застосовуються насоси будь-якого, необхідного замовнику типу: вертикальні, горизонтальні, консольні, моноблочні. Одними з найбільш затребуваних продуктів в Україні від IWT стали насосні станції серій Hydro-Unit і Fire-Unit на базі вертикальних насосів DPV і горизонтальних DPNM і DPNT.

Серія Hydro-Unit пропонує широкий вибір комплектацій: з частотними перетворювачами і без, з різними типами контролерів, з можливістю інтеграції в систему типу «Розумний будинок», спеціальна компактна версія для приміщень з обмеженим простором і багато іншого.

Установки Hydro-Unit на вертикальних насосах в стандартному виконанні включають від 2 до 6 відцентрових вертикальних багатоступеневих насосів DPV, гідравлічна частина яких виконана з нержавіючої сталі. Вони забезпечують витрату до 720 м3/год і напір до 250 м. В комплекті – мембранний бак ємністю 8–24 л для захисту від гідроударів при пуску. Є реле захисту від «сухого» ходу. На напірній магістралі встановлені реле тиску або датчик тиску (якщо установка має частотне регулювання), які забезпечують автоматичну роботу установки.

Використовуються комплектуючі провідних виробників:

  • ABB (Фінляндія) – частотні перетворювачі;
  • Huba (Швейцарія) – датчики тиску;
  • Emerson (Чехія) – реле тиску.

Станції Hydro-Unit мають всі необхідні сертифікати та розроблені ТУ.

Усі насосні станції поставляються повністю зібраними, налаштованими і перевіреними, необхідно лише під'єднати їх до трубопроводу і підключити до електромережі. Є можливість виробництва за індивідуальним замовленням.

Крім того, компанія пропонує високий рівень сервісного обслуговування та оперативне виконання робіт; її фахівці проходять навчання на заводі-виробнику. Крім того, на складі компанії IWT в Україні постійно наявні запчастини. Це гарантує захист від простоїв та втрат у разі виходу насосної станції з ладу.

«Інтегровані Водні Технології»
Тел.: +38 (044) 587-78-30
Тел.: +38 (044) 587-78-09
http://iwt.com.ua
www.facebook.com/integratedwatertechnologies/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 523


Залишити коментар

Telegram