Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Насосні групи Oventrop Regumat для вирішення будь-яких завдань у котельній

Зазвичай процес обв’язки контуру опалення пов’язаний з великими витратами часу та зусиль. Для прискорення та спрощення цієї процедури німецька компанія Oventrop пропонує насосні групи Regumat

Насосні групи Regumat представлять собою сукупність багатьох необхідних компонентів для обв'язки опалювальної системи. Кожна з них обладнана запірними кранами і термометрами, окремо для подаючої та зворотної лінії трубопроводу. Приєднувальні трубки та арматура насосних груп виготовлені з латуні, стійкої до впливу робочого середовища, максимальна температура якого може становити до 110°С, а тиск – до 10 бар.

Усі модулі розраховані на оснащення будь-якими тришвидкісними або частотними циркуляційними насосами габаритною висотою 130 або 180 мм. У стандартну комплектацію вони не входять, однак компанія Oventrop пропонує готові варіанти з насосами провідних виробників Wilo та Grundfos.

Зображення насосна група овентроп

Regumat S-180 Ду25

В залежності від моделі приєднання до системи та котла здійснюється через різьбу G 11/2 HP або G 2 HP. Насосні групи розраховані на діаметр трубопроводу DN25 і 32, а окремі – додатково для діаметра DN20.

Кожний виріб поставляється разом з термоізоляційним футляром, який зменшує втрати тепла та дозволяє запобігти опікам під час експлуатації.

Відео.Oventrop Regumat MF-180 застосування у енергоефективному будинку

Усі модулі зручно монтувати завдяки наявному настінному кріпленню.

Насосні групи Regumat традиційно представлені в п'яти основних комплектаціях:

  1. Модель S 130/180 є чи не найпростішою. У ній не обмежується температура подачі теплоносія, що дозволяє встановлювати виріб у системах з високою температурою, наприклад, у контурах бойлерів ГВП чи у вентиляційних установках з водяним підігрівом припливного повітря.
  2. Виріб M3 130/180 з комплектацією триходового змішувача із сервоприводом для обмеження температури теплоносія в подавальній лінії. Керування ним здійснюється за допомогою автоматики котла чи окремого контролера. Цю модель можна застосовувати в контурах з підлоговим опаленням або в системах з погодозалежним регулюванням.
  3. Модель M4 130/180 має таке ж призначення, як і М3 130/180, але в ній використовується чотириходовий змішувач із сервоприводом.
  4. Виріб RTA – 130/180 оснащений терморегулятором окрім триходового змішувального вентиля, яким можна налаштовувати температуру теплоносія в діапазоні від 40 до 70°С (або від 50 до 80°С). Таку модель можна застосовувати для підтримки температури теплоносія у зворотному трубопроводі (наприклад, у контурі з твердопаливним котлом у період його розігріву).
  5. Насосна група F 130/180 не потребує сторонньої автоматики. Керування здійснюється двома терморегуляторами: вбудованим та накладним електричним. Система дозволяє налаштовувати температуру теплоносія в діапазоні від 20 до 50°С, що робить її використання ідеальним для контурів підлогового опалення.

За останній рік були випущені у серію нові насосні групи Regumat MF-180 та Regumat 32 Plus.

Зображення овентроп регумат RTA-180 Regumat RTA-180 Ду25

Regumat MF-180 з кульовим краном, оснащений перед насосом триходовим змішувальним клапаном і смарт-приводом з датчиком температури (живлення від мережі 220 В). Смарт-привід має чотири температурні діапазони, які встановлюються за допомогою DIP-перемикачів (20-80°C, 0-99°C, 60-85°C, 25-45°C). Налаштування можна побачити на LED-дисплеї. Окрім відсутності потреби у зовнішньому керуванні, додатковою перевагоювід контролера є збільшена потужність для використання у поверхневому опаленні. Потужність Regumat MF-180 складає до 280м2 «теплої підлоги».

Зображення регумат овентроп 180 Насосні групи Овентроп

Серія Regumat 32 Plus нова для ринку України та вже добре зарекомендувала себе у Європі. Вона доповнює існуючи серії Regumat та посідає проміжне місце між звичайними Regumat Ду 32 та Ду 40. Збільшена пропускна здатність Regumat 32 Plus передбачає встановлення насосів Grundfos MAGNA3 32-100 або Wilo Stratos 30 1-10. Основні стандартні властивості насосних груп Oventrop при цьому збережені: кульовий кран перед насосом, універсальна ізоляція, зміна подаючої та зворотної ліній на об’єкті. Рекомендована максимальна потужність складає для стандартної моделі Regumat S-180 32 Plus 180кВт, для моделі зі змішувальним триходовим клапаном Regumat М3-180 32 Plus 118 кВт або 800 м2 «теплої підлоги».

Компанія Oventrop пропонує широкий асортимент моделей насосних груп Regumat, що дозволяє застосовувати їх у будь-яких опалювальних системах. Більшість виробів поставляється вже в зібраному стані, що полегшує та пришвидшує обв’язку контуру опалення. А ретельно підібрані комплектуючі забезпечують надійне функціонування системи протягом усього періоду експлуатації.

Oventrop GmbH & Co. KG

Paul-Oventrop-Straße 1
Моб. +38-067-323-01-01
Моб. +38-067-547-65-19
Е-mail: oventrop@ukr.net
www.oventrop.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 116

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram