Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Насоси компанії Speroni – для будь-яких завдань!

Італійський виробник насосного обладнання Speroni S.p.A. у 2017 році відзначив своє 70-річчя. Історія Speroni почалася в 1946 році в містечку Кастельново-ді-Сотто на півночі Італії. Постійні інвестиції в дослідження, технологічні нововведення, людські ресурси та виробництво швидко вивели компанію на новий рівень і, починаючи з 1970-х років, вона вийшла за межі національного насосного ринку

На сьогодні в асортименті продукції компанії – абсолютно всі типи насосів для перекачування води – поверхневі, заглибні, свердловинні, одно- та багатоступінчасті, для підвищення тиску в системах і т. д.

Зображення італійського насоса Speroni СS Рис. 1. Насос серії СS

Представлені станції пожежогасіння та багатонасосні станції, в тому числі для висотних будівель, циркуляційні насоси для систем опалення та інше обладнання – як для промислового, так і для побутового застосування. Зараз зусилля компанії спрямовані нарозширення асортименту продукції.

Фекальні заглибні насоси

Фекальнi насоси знаходять своє застосування, коли необхідно відкачувати забруднену, нефільтровану воду, а також заповнювати ємності на невеликій висоті, наприклад, у самополивних системах зрошування. Глибина занурення не повинна перевищувати 5 м (як у моделі SQ, виконаної з чавуну), а температура робочого середовища не більше ніж 35°С. В лінійці представлені насоси з неіржавіючої сталі серії SXG, з потужністю двигунів: 0,4 - 1,4 кВт (2НР). Показники для серії SXG: Н (напір) до 10 м., Q (продуктивність) до 20 м3/год.

Зображення фекального заглибного насоса Speroni SQ Рис. 2. Насос SQ

Максимальні показники для серії SQ: Q (продуктивність) до 300 м3/год, H (напір) – до 31 м., потужність двигуна – 22 кВт (30 НР). Завдяки великому діапазону моделi SQ здійснюють відкачування фекальних, органічних та інших стоків у будь-якій галузі проміндустрії. У сільському господарстві та на виробництвах для очисних систем різної складності. На підприємствах харчової промисловості для відведення рідких харчових відходів.

Також пропонуються – насоси спеціального застосування: серії H, HG, HGM, HGMG – самовсмоктуючі, для роботи з брудною і одночасно, з гарячою водою. Насоси даних серій будуть необхідні в роботі комунальних або аварійних служб, наприклад застосовуються для осушення котлованів та інших цілей.

Свердловинні насоси

Якщо мова йде про свердловини глибиною до 300 м, фахівці рекомендують насоси Speroni серії SP-SХ-SXT. Ця продукція характеризується блискучим поєднанням параметрів: «якість – ціна – асортимент – експлуатаційні характеристики».

Speroni пропонує споживачеві:

  • чотирьох дюймові глибинні насоси серii 4 "SP – найпопулярніші на ринку України, імпортуються з 1996 року;
  • чотирьох дюймові насоси: повністю з неіржавіючої сталі – серiя 4 "СХ;
  • шести дюймові, повністю з неіржавіючої сталі – серія 6" СХ;
  • шести дюймові насоси, корпуснасоса чавун – серія 6 "СХT.

Останні дві шести дюймові серії – імпортуються з 2016 року.

Заглибні насоси обладнані двополюсним маслозаповненим двигуном і призначені для перекачування води із вмістом піску до 300 г/м3 (для cepiї SXТ). Клас теплоізоляції – F, ступінь захисту від вологості – IP 68. Матеріали двигуна: зовнішній кожух і вал – неіржавіюча сталь; фланець – бронза. Дифузори та робочі колеса: для серiї SP – з норілу; для серiй SХ, SXT – неіржавіюча сталь. Максимальні показники: напір – 292 м, продуктивність – 78 м3/год, потужність двигуна – 18,5 кВт (25 НР).

Насоси In-Line для систем опалення

Завдяки своїй універсальній конструкції насоси серії GD застосовуються в багатьох галузях у системах опалення, там, де потрібно здійснювати циркуляцію великої кількості води.

Зображення насоса GD компанії Speroni Рис. 3. Насос серії GD

Цей вид насосів характеризується високим рівнем ККД (до 87%) та показниками енергоефективності. Обладнання може застосовуватися для перекачування робочого середовища з температурою до 90°С (короткочасно – до 110°С).

Ізоляція насоса – клас F. Клас захисту IP 44. Манометрична висота всмоктування – не більше 7 м. Корпус, кришка насоса та робочі колеса – зроблені з чавуну марки G 200. Вал і ротор двигуна – з неіржавіючої сталі AISI 430. Конструкція виконана відповідно до стандарту IEC 60034.

Максимальні показники: робочий тиск – 10 бар, продуктивність – 135 м3/год, напір – 54 м, потужність двигуна – 15 кВт (20 НР).

Багатоступінчасті вертикальні

Конструкція насосів VS складається з багатьох ступенів, від кількості яких залежить тиск води. Всмоктувальний та напірний патрубки в них розташовуються у лінію. Такі насоси застосовуються в бустерних багатонасосних станціях для підвищення тиску в системах.

Зображення станції для водопостанчання з насосами компанії Speroni Рис. 4. Станція,обладнана насосами серії VS

Температура середовища – до 110°С. Багатоступінчастий тип насосів: є достатньо енергоефективним і одночасно – економічним у експлуатації. Тому насоси серії VS (також серії RX, RSX, RGX) знаходять все більше застосування в різних напрямках промислової галузі, багатоповерхових житлових комплексах і на виробництві. Усюди, де потрібна підвищена надійність, наприклад в станціях пожежогасіння (сертифіковані в Україні), в багатонасосних бустерних установках (сертифіковані в Україні) – для підвищення та підтримки заданого тиску.

Максимальні показники: робочий тиск – 25 бар; продуктивність – 82 м3/год; напір – 230 м; потужність двигуна – 30 кВт (40 НР).

Багатоступінчасті горизонтальні

Конструкція виробів серій RX та RSX є досить поширеною. Ступені насоса розташовуються горизонтально один за одним, поступово збільшуючи тиск у системі. При цьому обладнання споживає порівняно невелику кількість енергії і призначено для тривалої роботи. Моделі Speroni серій RX, RSX оснащені двополюсним двигуном, робочий тиск – 10 бар, вони можуть всмоктувати воду з глибини до 7 м. Температура середовища – до 90°С. Максимальні показники: продуктивність – до 20 м3/год, напір – до 70 м, потужність двигуна – 3 кВт (4 НР).

Зображення насоса Speroni серія RSX Рис. 5. Насоссерії RSX

В останні роки сильно зріс попит на насоси з проточною частиною з неіржавіючої сталі АISI 304. Speroni пропонує цілу гаму насосів:

  • Зображення поверхневих, напівзаглибних, багатоступінчастих, занурених насосів компанії Speroniповерхневі – CX (аналоги CS), СMX-CNX (аналоги CF, CB), WX-A (з відкритим робочим колесом), WX-C (з закритим робочим колесом) серія РМ для вино-матерiалив;
  • багатоступінчасті – VS, RV, RX, RSX, RGX;
  • напівзаглибні VR, NG, GF;
  • занурені: AS, SXS, SXG, SAM.

У даних моделях використовуються різні стали і їхні сплави для посилення експлуатаційних характеристик насосів, для їх бездоганної роботи в складних умовах перекачування агресивних рідин.

У виробництві також використовується сталь АISI 430, харчова сталь: AISI 316L.

Це далеко не весь перелік серiй насосів Speroni. З усім списком обладнання, що постачається в Україну, можна ознайомитися на сайті http://tehnomash.com.ua. Це сторінка офіційного партнера та сервісного центру фірми Speroni – спеціалізованої насосної компанії «ТЕХНОМАШ».

ТОВ «ТЕХНОМАШ»
м. Київ, вул. Кирилівська
(колишня вул. Фрунзе), 86.
Тел.: +38(044) 239-18-89,
(044) 482-46-77.
info@tehnomash.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 984


Залишити коментар

Telegram