Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Насоси Speroni для водопостачання та водовідведення

Тим, хто стикався з потребою придбання насосної установки, знайомий процес пошуку потрібного приладу з-поміж широкого асортименту моделей кожного виробника. У цій статті ми спробуємо ознайомити читача з переліком основних категорій насосного обладнання, щоб у майбутньому обирати потрібний виріб було простіше

Багатоступінчасті вертикальні насоси

Nasosi_Speroni_TehnomahКонструкція таких насосів складається з багатьох вертикально розташованих ступенів, від кількості яких залежить тиск води. Всмоктувальний патрубок у них розташовується внизу, а напірний – вгорі або внизу, наприклад, як у моделі VS. Такі насоси застосовуються в комунальних, промислових системах, у бустерних багатонасосних станціях для підвищення і підтримання тиску в системах. Важливою особливістю таких моделей є чутливість до забрудненості води: вона не повинна містити абразивних частинок. Температура робочого середовища для моделі VS становити від 0 до 110°С, а максимальний робочий тиск – 25 бар.

Багатоступінчасті горизонтальні насоси

Конструкція таких виробів є досить поширеною. Ступені насоса розташовуються горизонтально один за одним, поступово збільшуючи тиск у системі. Насоси цього виду можуть створювати достатньо високий тиск у системі при порівняно невеликих витратах енергії, і призначені для тривалої роботи. Моделі Speroni серій RX, RSX оснащені двополюсним електродвигуном, що забезпечує до 2850 обертів за хвилину, може створювати тиск до 10 бар і всмоктувати воду з глибини до 7 м.

Фекальнi заглибнi насоси

Фекальні насоси знаходять своє застосування, коли необхідно відкачувати не фільтровану воду з погребів чи резервуарів, а також заповнювати ємності на невеликій висоті, наприклад, у самопливних системах зрошування. Глибина занурення зазвичай не повинна перевищувати 5 м (як у моделі SXG, виконаної з неіржавіючої сталі), а температура робочого середовища повинна становити не більше ніж 35°С. Серії фекальних насосiв SQ з параметрами: Q – до 300 м3/год, H – до 31 м., завдяки великому діапазону моделей виконують відкачування фекальних, промислових, органічних та інших стоків – для виробництва та зрошення, для сільського господарства, в очисних системах різної складності, на підприємствах харчової промисловості для відведення рідких харчових відходів.

Моноблочні відцентрові моделі

Завдяки своїй достатньо універсальній конструкції, цей вид насосів застосовується в багатьох галузях промисловості, де потрібно здійснювати циркуляцію великої кількості води. Вони характеризуються високим рівнем ККД (для моделей серії Speroni GD – до 87%) та показниками енергоефективності. Насоси цього виду можуть застосовуватись для перекачування робочого середовища з температурою до 100°С та створювати тиск до 10 бар.

Це далеко не весь перелік видів насосів. Із детальнішим списком асортиментного ряду Speroni ви можете ознайомитись на сайті компанії «ТЕХНОМАШ».

ТОВ «ТЕХНОМАШ»
м. Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе), 86
тел.: +380 44 482-46-77, +380 44 239-18-89
info@tehnomash.com.ua
http://tehnomash.com.ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 828


Залишити коментар

Telegram