Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Нові можливості SAER для Ваших систем ОВК!

SAER ELETTROPOMPE SPA - італійський виробник насосної техніки, що є одним із лідерів даної індустрії уже понад 60 років. Комбінація великого досвіду та справжньої італійської якості реалізувалася у нових продуктах SAER для систем ОВК – відцентрові насоси «ін-лайн» серії L та оновлена лінійка вертикальних насосів MK

SAER виготовляє всю продукцію, а це понад 700 моделей насосів, виключно на власних виробничих потужностях, що розміщенні на півночі Італії, в регіоні Реджіо Емілія. Основні переваги, що отримують замовники насосів SAER:

  • Високу якість і широкий вибір матеріалів, що використовуються при виробництві насосної техніки (чавун, бронза, лита нержавіюча сталь і Duplex).
  • Вся продукція SAER виготовляється під високим контролем тільки на території Італії.
  • Широка гамма продукції для різних сфер застосування: від побутових насосів до агрегатів для найскладніших завдань в системах опалення, охолодження та водопостачання.
  • Наявність або надзвичайно короткі терміни поставки насосів, навіть на обладнання для великих систем.
  • Енергоощадні насоси з вбудованими частотними перетворювачами та можливістю об’єднання в групи.
  • Привабливі умови співпраці для торгових компаній, інсталяторів та проектних груп.

Likvaid_1 Остання розробка SAER у галузі ОВК – це відцентрові насоси типу «ін-лайн» серії L з сухим ротором. Насоси призначені для циркуляції рідин температурою до +140°С, що дозволяє також застосовувати насоси у системах міського централізованого теплопостачання та для інших високотемпературних індустріальних систем.

Каталог наразі складається із 27 моделей, з діаметром патрубків від DN32 до DN150, потужністю від 0,37 до 90 кВт (2900 об/хв. або 1450 об/хв.). Всі насоси можуть бути укомплектовані сучасними електродвигунами власного виробництва з класом енергоефективності IE1, IE2 та IE3. Максимальна продуктивність – до 580 м3/год, максимальний напір – 90 м.в.с.

Основне, що відрізняє насоси SAER серії L від більшості аналогів, це матеріал корпусу насосу – компоненти гідравліки у стандартному виконанні насосів виготовляються із надійного ковкого чавуну. Саме це забезпечує роботу в температурному режимі до +140°С, та гарантує стабільну роботу насосів при робочому тиску 16 бар (до 25 бар за запитом).

Моноблокова конструкція насосів забезпечує тиху роботу агрегатів та економить місце для установки, в порівнянні із насосами інших типів конструкції. Для різних завдань насоси можуть бути укомплектовані декількома варіантами механічного ущільнення валу.

Для забезпечення економії енергоспоживання SAER пропонує насоси серії L також у виконанні із вбудованим частотним перетворювачем та датчиками.

Likvaid_2 Прагнучи задовольнити більшість потреб сучасних інженерних систем, компанія SAER Elettropompe S.p.A. провела суттєве розширення типоряду вертикальних багатоступеневих насосів серії MK:

  • Розширено лінійку насосів з діаметром патрубків DN32 та DN40 за рахунок нового підтипу насосів MKM – насоси нового компактного дизайну та конструкції, що дозволило знизити вартість обладнання.
  • Розпочато серійне виготовлення насосів серії MK з діаметром патрубків DN100 – насоси забезпечують продуктивність до 100 м3/год, при потужності двигунів до 37кВт.

Вертикальні багатоступеневі насоси МК були запущені у серійне виробництво лише у 2009 році, але вже за такий короткий період часу користувачі змогли оцінити якість обладнання та надати натхнення на розробку нових типів насосної техніки.

З повною гаммою продукції SAER ви можете ознайомитись на нашому офіційному сайті www.saerelettropompe.com. З питань консультації та придбання обладнання звертайтеся до нашого дистриб’ютора в Україні:

ТОВ «ЛІКВІД»

м. Київ, вул..Будіндустрії,7, приміщення 2,
Директор Калюх Анатолій,
Тел.: +38(068) 947-26-73
E-mail:avk@lqd.com.ua
WWW.LQD.COM.UA

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 222


Залишити коментар

Telegram