Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Насоси Grundfos Comfort – розумна рециркуляція гарячої води

Хочете миттєво отримувати гарячу воду з найменшими витратами енергії? Ви хочете, щоб система ГВП швидко доставляла гарячу воду по всьому будинку, забезпечуючи максимальний комфорт? Усе це здатні забезпечити насоси Grundfos серії COMFORT B PM

Лінійка компактних та малошумних рециркуляційних насосів для гарячої води серії COMFORT B PM від Grundfos створені, щоб найкраще підлаштуватися під індивідуальні потреби споживання гарячої води.

Повністю автоматизований Grundfos COMFORT AUTOADAPT миттєво подає гарячу воду по всьому будинку та контролює роботу у 3-х режимах:

  • режим AUTOADAPT: насос вивчає стиль життя клієнта, за 2 тижні аналізу складає його «шаблон» споживання гарячої води і працює тільки тоді, коли йому необхідна гаряча вода, надалі спираючись на адаптивний алгоритм;
  • режим контролю температури: насос буде підтримувати температуру води в діапазоні між точками вмикання і вимикання;
  • 100% режим: насос працює безперервно на повній швидкості.

Grundfos COMFORT DT з цифровим таймером регулює насос програмованим таймером, див. рис. 1. Для максимального комфорту та економії на інформативному сенсорному дисплеї можна вручну запрограмувати режим роботи насоса на три часові діапазони за добу, або повернутися до заводських налаштувань насоса.

Зображення насос Grundfos COMFORT DT Рис. 1. «Розумний» циркуляційний насос Grundfos COMFORT DT з цифровим таймером

Базова модель Grundfos COMFORT PM з фіксованою швидкістю відповідає вимогам домовласників для безперервної роботи на повній швидкості, якщо не потрібно регулювати час роботи за допомогою функції AUTOADAPT.

Насоси серії COMFORT B PM представлені 6-ма моделями 3-ох різновидів. Всі вони оснащені малошумними двигунами з постійними магнітами із пониженим енергоспоживанням до 5-7 Вт та мають хороші гідравлічні характеристики, див. рис. 2, забезпечуючи подачу Qmax 0,7 м3 / год, висоту напору Hmax 1,2 м при температурі рідини 2-95°C. У порівнянні зі звичайними насосами, адаптивний та програмований (режими роботи програмуються цифровим таймером) скорочують витрати до 97% при економії теплової енергії до 48%.

Зображення діаграма насоса Рис. 2. Діаграма P-Q для насосів COMFORT B PM від Grundfos

Продумана конструкція гідравлічних та електричних під’єднань (мережевий шнур забезпечує просте підключення навіть без відкриття клемної коробки), дозволяє зручно встановлювати насоси даної серії в умовах обмеженого простору. Насоси з «ВХ» в маркуванні мають зворотний та запірний клапан в комплекті та закінчуються зовнішньою різьбою. Напівсферична конструкція двигуна насосів надає максимальну стійкість від блокування через засмічення вапняним нальотом. Захист від сухого ходу забезпечує тривалий термін експлуатації насоса і легкий запуск та введення в експлуатацію. Теплоізоляція насоса зменшує втрати тепла.

Детальна інформація на сайті: www.ua.grundfos.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 338


4 коментаря

  • Що саме передбачають заводські налаштування насосу Grundfos COMFORT DT з цифровим таймером?

  • Доброго дня! Заводські налаштування режиму - безперервний режим (100%). Якщо оберете режим "Таймер", то за замовчуванням налаштовані наступні робочі періоди: з 6 до 9, з 11 до 13, з 16 до 21.

  • На який термін експлуатації розраховані насоси?

  • якою приблизно є різниця в ціні між насосами comfort autoadapt, comfort dt, comfort в pm та comfort вх pm?

5
5
5
Залишити коментар

Telegram