Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Насоси Grundfos UNILIFT APG для відведення побутових стоків з системою подрібнення

Компанія Grundfos пропонує новинку в побутовому водовідведенні – насос UNILIFT APG з подрібнювачем. Створений для підйому та відведення побутових стоків, захисту від затоплення та усунення неприємного запаху, насос-подрібнювач UNILIFT APG є універсальним і надійним рішенням для перекачування побутових стоків, зокрема каналізаційних стоків, з житлових будівель

Насос-подрібнювач UNILIFT APG оснащений професійною системою подрібнення, яка є продуктом десятилітніх інноваційних розробок і використовується в лінійці комерційних насосів SEG від Grundfos. Ця система подрібнює тверді частки й речовини, завдяки чому побутові стоки та каналізаційні стоки легко перекачуються у вертикальному й горизонтальному напрямку на довгі відстані до каналізаційної мережі. UNILIFT APG підходить для різноманітних застосувань, чи то в приватних, чи то в багатоквартирних житлових будинках. Його можна встановити як в герметичній ємності в будівлі (зазвичай, у підвалі нижче рівня каналізації), так і зовні в каналізаційній насосній станції. Він також може працювати як автономне рішення (рис. 1).

Зображення Grundfos UNILIFT APG

Рис. 1. Загальний вигляд насосів-подрібнювачів UNILIFT APG

Насос-подрібнювач UNILIFT APG: позитивні особливості

Професійна система подрібнення насоса UNILIFT APG подрібнює тверді частки, що спрощує процес відведення побутових стоків і дає змогу використовувати напірні трубопроводи меншого діаметру, наприклад, мін. DN32, що скорочує час та вартість монтажу.

Насос UNILIFT APG можна встановити в герметичному збірному баку з вентиляційними отворами для вирішення проблеми неприємного запаху й можливих витоків. Завдяки цьому існує можливість переобладнання підвального приміщення в домашній офіс, або додаткову ванну кімнату, не відчуваючи дискомфорту від неприємного запаху (рис. 2).

Зображення Насос UNILIFT APG встановлення

Рис. 2. Встановлення насосу UNILIFT APG нижче рівня каналізації

UNILIFT APG діє як компонент підйомної станції в напірній системі, переміщуючи воду в каналізаційну систему з рівня нижче рівня каналізації. Відповідно до стандарту EN12056-4, підйомна станція є найкращим рішенням захисту від затоплення через зворотний потік із каналізаційної мережі.

Насос-подрібнювач UNILIFT APG розроблений для забезпечення надійної та довготривалої роботи завдяки поєднанню чавунного корпусу насоса, професійної системи подрібнення та перевіреної полегшеної конструкції двигуна з вбудованим захистом і механічними ущільненнями валу. Полегшена конструкція спрощує монтаж і технічне обслуговування шляхом усування потреби в додаткових підйомних пристроях. Крім того, насос оснащений декількома автоматичними муфтами з фланцями (DN32/40) та трубною різьбою (Rp 1 1/2”).

Сфери застосування насоса UNILIFT APG

Завдяки конструктивним особливостям насосів-подрібнювачів UNILIFT APG сфера їх застосування не обмежується лише відведенням побутових стоків житлових будівель.

Він може застосовуватися на підйомній станції всередині будівлі нижче рівня каналізації; зовні в насосній станції, підключений до міської каналізації, або до системи напірної каналізації в сільській місцевості; у колодязі як автономний продукт. Також один насос із поплавковим вимикачем або один насос із контролером для підвищеного захисту, з додатковими опціями сигналізації може застосовуватися в приватному будинку. Два насоси з контролером можуть встановлюватися в багатоквартирному або малоповерховому житловому будинку.

Технічні характеристики насосів UNILIFT APG

Технічні характеристики насосів UNILIFT APG наведені в табл. 1 і на рис. 3. Можна, зокрема, відмітити, що насос працює зі споживаною потужністю 1,3/1,0 кВт та номінальним струмом від 2,6 до 6,8 А. Робочі температури 40°С (70°С протягом 3 хвилин).

Таблиця 1. Технічні характеристики насосів UNILIFT APG

UNILIFT APG.40.10.1
UNILIFT APG.40.10.A1
UNILIFT APG.40.10.3
UNILIFT APG.40.10.A3
UNILIFT APG.40.10.3
UNILIFT APG.40.10.A3
Напруга/частота 1×220-240 В, 50 Гц
1×230 В, 50 Гц
3×380 В, 50 Гц
3×400 В, 50 Гц
3×200-220 В, 50 Гц
Споживана потужність P1/P2 [кВт] 1,3/1,0
Номінальний струм [A] 6,8 2,6 4,5
Макс. Q [л/с]/Год [м] 3,3/26
Поплавцеве реле UNILIFT APG.40.10.AX з поплавцевим реле
Габаритні розміри В x Г x Ш [мм] 498× 254× 209
Кількість запусків за годину 30
Робоче навантаження S3 50%, 1 хвилина
Температура рідини [°C] 40° (70° протягом 3 хвилин)
Вага нетто [кг] 25

Зображення Крива характеристик насосів UNILIFT APG

Рис. 3. Крива характеристик насосу UNILIFT APG 40.10.1

Насоси UNILIFT APG проходять експлуатаційні випробування відповідно до таких стандартів: 50 Гц DIN: ISO 9906:2012, клас 3B.

Підводячи підсумок, можна зробити висновок, що сучасні насоси-подрібнювачі для відведення побутових стоків достатньо надійні і довговічні, прості у встановленні і експлуатації. Відтепер перекачування побутових стічних вод стало надійним, швидким та легким процесом.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 183

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram