Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Акція для інсталяторів VIESSMANN

Найпотужніша в Україні система сонячного нагріву води

Маріуполь200х200 Найпотужнішу фототермальну геліосистему в Україні встановлюють в Маріупольському морському порту. Про це повідомляє адміністрація порту. Планується, що вона забезпечить підприємство гарячою водою від сонячної енергії. «У літню пору це дозволить знизити споживання газу до нуля, що призведе до значної економії коштів. На сьогоднішній день на даху будівлі завершується монтаж 252-х панелей вакуумних сонячних колекторів. За розрахунками фахівців, окупність системи складе 4 роки», - йдеться в повідомленні. Запустити геліосистему планують цієї осені, термін монтажу системи - не більше півроку, а на повну виробничу потужність вона запрацює в наступному році. За даними «Інтерфакс-Україна», вартість системи складає 5 млн грн (з ПДВ).

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 2 052 / 2017-08-21 14:50:59

Виставка Бассейн Пул 2024


Залишити коментар

Telegram