Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Нагрівальні кабелі Woks взимку дбають про безпеку

ПАТ «Одескабель», вслід за нагівальним кабелем для «теплої підлоги» GrayHot, запускає у виробництво нові нагрівальні кабелі: одножильний питомою потужністю 23 Вт/м, та двожильний потужністю 30 Вт/м

Перший кабель – це одножильний нагрівальний кабель діаметром ≥ 5 мм, з подвійною ізоляцією гріючої жили, який дозволяє забезпечити обігрів поверхні потужністю від 230 до 370 Вт/м². Його доцільно застосовувати на промислових об’єктах чи великих житлових будинках, де є необхідність очищувати від снігу та льоду значні площі. Цей нагрівальний кабель виробляється у вигляді готових секцій довжиною від 15 до 194 метрів, які підключаються до живлення 220 В за допомогою холодних кінців довжиною 3 м. З’єднання силових та нагрівального кабелів виконано за допомогою заводської сполучної муфти. Ізолюючі здібності муфти та кабелів проходять випробування напругою 1500 В під водою. Кругла форма перерізу забезпечує гнучкість при монтажі.WOKS-23-мат_1

Одножильний нагрівальний кабель

Другий - двожильний нагрівальний кабель, розміром 5 х 7,5 мм, який дозволяє забезпечити обігрів поверхні потужністю від 300 до 500 Вт/м. Кабель складається з двох нагрівальних жил, кожна з яких має подвійну ізоляцію, мідного плетеного екрана, який виконує функцію жили заземлення, та оболонки. Цей нагрівальний кабель виробляється у вигляді готових секцій довжиною від 9 до 121 м, які підключаються до живлення 220 В за допомогою холодних кінців довжиною 3 м. З’єднання силових та нагрівального кабелів виконано за допомогою заводської сполучної муфти. Ізолюючі здібності муфти та кабелів проходять випробування напругою 1500 В під водою. Плоска форма кабелю дозволяє збільшити нагрівальну площу виробу, що робить цю систему особливо ефективною для усунення ефекту обледеніння труб, водостічних систем тощо.WOKS-30_1

Двожильний нагрівальний кабель

Обидва кабелі мають міцну оболонку чорного кольору, стійку до сонячного світла та радіації, не містить у своєму складі свинцю, кадмію чи інших шкідливих речовин, що забезпечує екологічність їх використання. Обидва кабелі мають мідний плетений екран із перетином 1 мм² і коефіцієнтом перекриття ≥80%. Кабелі мають захисний екран, який виконує функцію захисту від електромагнітного випромінювання та ураження електричним струмом в разі пошкодження оболонки. Загальний ступінь захисту від вологи виробу становить ІРХ7.
У залежності від місця використання, рекомендується застосовувати наступні значення потужності:

  • Сходи, ізольовані від землі – 230-260 Вт/м²;
  • Неізольовані сходи, тротуари, під’їзні шляхи, дороги, стоянки – 260-300 Вт/м²;
  • Розвантажувальні площадки, пандуси, рампи – 300-330 Вт/м²;
  • Мости, естакади, шляхопроводи, транспортні розв’язки – 350-400 Вт/м²;
  • Максимальна потужність, яку можна проектувати – 500 Вт/м², (тільки Woks-30).


Використання нагрівальних кабелів заводу «Одескабель» для систем антиобледеніння та сніготанення значно знижує небезпеку травмування людей і сприяє зменшенню рівня зношування конструкцій, там де вони розташовуються. Продукція заводу відповідає всім необхідним обов'язковим вимогам України та ЄС.

ПАТ Одескабель
Тел. 048 716-17-81

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 3 657


1 коментар

  • Дійсно гарна тепла підлога. Альтернативи, за таку ціну немає.

5
5
5
Залишити коментар

Telegram