Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Нагрівальні кабелі Woks-17

Для основного обігріву приміщень з постійним перебуванням людей в 2012 році завод «Одескабель» запустив у серійне виробництво спеціальний нагрівальний кабель (НК). Це кабель із суцільним захиснимекраном з алюмінієвої фольги з двома нагрівальними жилами, якімають подвійну ізоляцію з еластомеру з робочою температурою 125°С

Od_Kab_1 Оболонка кабелю – спеціальний термостійкий ПВХ з робочою температурою 105°С, але в процесі експлуатації температура на поверхні НК не піднімається до такого значення.

Питома потужність Woks-17 становить 16,5 Вт/м, що дозволяє отримувати:

  • 130 Вт/м2 – крок укладання 12,5 см на глибині >3...4 см від поверхні підлоги;
  • 165 Вт/м2 – крок укладання 10,0 см на глибині >2...3 см від поверхні підлоги;
  • 190 Вт/м2 – крок укладання 8,75 см на глибині >1...2 см від поверхні підлоги.


Таке укладання забезпечує рівномірну температуру на поверхні теплої підлоги.

Потужність 130 Вт/м2 перевищує допустиме значення в 100 Вт/м2 (ДБН В.2.5-24-2012) для дерев'яного покриття, до якого відносяться ламінат і паркетна дошка. Якщо теплоізоляції під теплою підлогою немає, на обігрів приміщення піде 85 Вт/м2, що рекомендується для даного типу покрить. При теплоізоляції завтовшки 1 см, в приміщення потрапить 100 Вт/м2.

Od_Kab_2

Рис.1. Нагрівальний кабель Woks-17


Потужність 165 Вт/м2 рекомендується використовувати для монолітного покриття (бетон, плитка, камінь і т.д.) житлових і побутових приміщень: ванна, коридор, кухня, вітальня, балкон і т.д.

Потужність 190 Вт/м2 рекомендується використовувати для монолітного покриття (бетон, плитка, камінь і т.д.) мокрих нежитлових приміщень: душові, басейни, парні, лазні і т.ін.

У стандартній комплектації теплої підлоги Woks-17 є монтажна стрічка, гофротрубка для датчика терморегулятора, інструкція з монтажу та експлуатації, гарантійний сертифікат з серійним номером.

Герметичність теплої підлоги ПАТ "Одескабель" відповідає класу IPX7. Перевірити це можна наступним чином:

  • занурити кабель у сольовий розчин (NaCl) на 30 хвилин;
  • 5 хвилин подавати напругу 2 кВ між нагрівальними жилами та екраном;
  • 5 хвилин подавати напругу 2 кВ між жилами, екраном та сольовим розчином.

Od_Kab_3

Рис. 2. Комплект теплої підлоги Woks-17-2000


Для управління теплою підлогою потужніше 1 кВт, рекомендуємо застосовувати програмований терморегулятор, який знижує споживання електроенергії до 30% порівняно зі звичайним.

Woks-17 виготовляється серійно за ТУ У 31.3-05758730-084:2013, має сертифікат відповідності. Тепла підлога Woks – лауреат всеукраїнського конкурсу "100 кращих товарів України" 2013 року.

ПАТ «Одескабель»
akr@odeskabel.com
http://woks.ua
http://odeskabel.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 281


Залишити коментар

Telegram