Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Мощный твердотопливный котел «Маяк» АОТ

mayak200

Новые стальные твердотопливные котлы серии АОТ мощностью 98 кВт предложил потребителям завод «Маяк» (Харьковская обл.). Котлы предназначены для эксплуатации в водяных системах отопления с естественной или принудительной циркуляцией теплоносителя. Жаротрубный стальной теплообменник состоит из топки и блока труб, в нижней части топки установлены чугунные колосники. При изготовлении котла применяются современные технологии в металлообработке. Возможна комплектация регулятором тяги, что позволяет поддерживать заданную температуру теплоносителя посредством открытия/закрытия воздушной заслонки в автоматическом режиме. Максимальная температура теплоносителя – 90˚С. КПД при работе на антраците – не менее 80%. Размеры котла (Д×Ш×В): 1100×1100×1340 мм. Масса – не более 500 кг. Вместе с котлом дополнительно поставляется комплект инструментов для загрузки топлива и удаления продуктов сгорания.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 479 / 2014-06-22 15:05:16

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram