Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Монтажникам – инструмент в подарок от «Heat-Pex Украина»

H_200 Компания «Heat-Pex Украина» проводит акцию для монтажников. При покупке продукции предприятия – труб и фитингов – с 15 октября по 31 декабря 2016 года на сумму от 35 тыс. грн в дополнение к скидкам клиент имеет возможность получить в подарок монтажный инструмент.

В набор входят: эспандер ручной, пресс аксиальный, ножницы. Кроме того, инструмент комплектуется соответствующими насадками, щеткой для чистки, смазочным маслом.

Участие в акции могут принимать только монтажные организации. Одна организация – только один раз. Акция не распространяется на интернет-магазины и другие торговые организации, строительные объекты (жилые дома, бизнес-центры и т.д.). Для получения подробной информации обращайтесь в офис компании по телефонуКиевстар 098 022-3009; Водафон 099 022-3009 или к официальным дилерам.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 399 / 2016-10-13 11:27:58


Залишити коментар

Telegram