Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Монтажні комплекти VT.ICBOX для «теплої підлоги» від VALTEC

Якісне регулювання температури теплоносія та його циркуляція – важливе питання при встановленні водяної «теплої підлоги», «теплої стіни» та радіаторів системи опалення. Терморегулюючі монтажні модулі VT.ICBOX від VALTEC – це особлива група вузлів регулювання, які дозволяють правильно збалансувати та налаштувати систему без застосування терморегуляторів та насосного вузла

Зображення Модулі VT.ICBOX Модулі VT.ICBOX застосовуються при підключенні водяної «теплої підлоги» площею до 15 м2 , настінного водяного опалення або регулювання роботи приладів водяного опалення. Ці комплекти дозволяють підключати низькотемпературну систему до первинного контуру опалення без насосно-змішувального вузла. При використанні модулів для регулювання роботи опалювальних приладів не потрібно встановлювати терморегулятори безпосередньо на радіаторах і конвекторах. З їх допомогою якість терморегулювання збільшується шляхом відсутності впливу конвективних потоків.

Терморегулюючі модулі від VALTEC існують двох типів. Модулі першого типу – VT.ICBOX1 і VT.ICBOX2 застосовуються в тих випадках, коли використання насосно-змішувальних вузлів економічно недоцільно і для влаштування «теплої підлоги» достатньо лише однієї петлі, довжина якої не перевищує 100 м.

Відео. Як правильно застосовувати терморегулюючі монтажні модулі VT.ICBOX

Модуль VT.ICBOX1 призначений для роботи з термоголовкою або з сервоприводом, який має виносний термочутливий елемент VT.5010, оскільки його термостатичний клапан розміщений всередині монтажної коробки. Модуль VT.ICBOX2 працює зі звичайною термоголовкою VT.5000. Приєднувальне різьблення М30х1,5.

Такі модулі встановлюються на виході з петлі «теплої підлоги». Обмежувач температури регулює кількість теплоносія, що надходить в петлю таким чином, що його температура не перевищує заданого значення. Термостатичний клапан перекриває надходження теплоносія в петлю при перевищенні температури повітря в приміщенні більше заданого рівня на термоголовці або кімнатного термостату.

Модулі типу VT.ICBOX1 і VT.ICBOX2 не рекомендується встановлювати на підлозі з паркетної дошки.

Модулі другого типу – VT.ICBOX4 і VT.ICBOX5 не мають в своєму складі обмежувача температури, але в них є балансувальний клапан.

Термостатичний клапан модуля VT.ICBOX4 регулюється звичайною термоголовкою VT.5000. Вузол VT.ICBOX5 керується термоголовкою або з сервоприводом із виносним термочутливим елементом VT.5010.

Ці два комплекти можуть використовуватися у випадку, коли неможливо здійснити дистанційне управління сервоприводами колекторного блоку. Тобто, застосування модулів VT.ICBOX4 і VT.ICBOX5 дозволяє регулювати «теплу підлогу» безпосередньо термоголовками, встановленими в приміщенні. В цьому випадку можна використовувати звичайні колектори з відсікаючими клапанами, замість дорогих колекторних блоків.

З модулями від VALTEC можна легко та доступно здійснити монтаж та регулювання системи «теплої підлоги» без застосування дорогих насосів та терморегуляторів.

Детальні технічні розрахунки та схеми підключення монтажних комплектів VT.ICBOX наведені в статті «Тепла підлога – практикум з налаштування за допомогою монтажних комплектів». Більш детальну інформацію про терморегулюючі монтажні комплекти від VALTEC можна отримати на сайті www.valtec.ua.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 555


Залишити коментар

Telegram