Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Ariston MOBIS – нові портативні мобільні кондиціонери

Компанія Ariston представила новинку – багатофункціональні моноблочні кондиціонерів серії MOBIS. Лінійка «моноблоків» налічує три моделі – MOBIS 8, MOBIS 9 та MOBIS PLUS 10.

Відео. Портативний мобільний кондиціонер Ariston MOBIS

В залежності від моделі, кондиціонери мають потужність на охолодження 8000-9000 BTU. Рекомендована площа на охолодження – 11-20 м2. Діапазон робочих температур на охолодження від 17 до 30 °С. Габаритні розміри (В × Ш × Г, мм): MOBIS 8, MOBIS 9 – 703×345×355, MOBIS PLUS 10 – 765×467×397. В комплеті надаються аксесуари для встановлення.

Зображення комплект підключення для кондиціонерів Арістон

Відео. Як правильно встановити мобільний кондиціонер Ariston MOBIS

Зі звичним охолодженням мобільний кондиціонер Ariston MOBIS здатний вентилювати, а також підсушувати повітря в приміщенні. Завдяки чому можна створити оптимальний мікроклімат у кімнатах з підвищеною вологістю. Наприклад, на нижніх/підвальних поверхах або у приміщеннях з підвищеним ризиком появи конденсату на стінах. Модель Ariston MOBIS PLUS налічує 10 функцій іонізації та додаткового очищення повітря. Рівень шуму від 47.5 до 50 dB(A). Середній енергетичний рейтинг: А, А+.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 142 / 2023-05-09 21:02:36


Залишити коментар

Telegram