Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Install Fest Ukraine 2024

Ariston MOBIS – нові портативні мобільні кондиціонери

Компанія Ariston представила новинку – багатофункціональні моноблочні кондиціонерів серії MOBIS. Лінійка «моноблоків» налічує три моделі – MOBIS 8, MOBIS 9 та MOBIS PLUS 10.

Відео. Портативний мобільний кондиціонер Ariston MOBIS

В залежності від моделі, кондиціонери мають потужність на охолодження 8000-9000 BTU. Рекомендована площа на охолодження – 11-20 м2. Діапазон робочих температур на охолодження від 17 до 30 °С. Габаритні розміри (В × Ш × Г, мм): MOBIS 8, MOBIS 9 – 703×345×355, MOBIS PLUS 10 – 765×467×397. В комплеті надаються аксесуари для встановлення.

Зображення комплект підключення для кондиціонерів Арістон

Відео. Як правильно встановити мобільний кондиціонер Ariston MOBIS

Зі звичним охолодженням мобільний кондиціонер Ariston MOBIS здатний вентилювати, а також підсушувати повітря в приміщенні. Завдяки чому можна створити оптимальний мікроклімат у кімнатах з підвищеною вологістю. Наприклад, на нижніх/підвальних поверхах або у приміщеннях з підвищеним ризиком появи конденсату на стінах. Модель Ariston MOBIS PLUS налічує 10 функцій іонізації та додаткового очищення повітря. Рівень шуму від 47.5 до 50 dB(A). Середній енергетичний рейтинг: А, А+.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 749 / 2023-05-09 21:02:36

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram