Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Install Fest Ukraine 2024

Міжнародний Інфраструктурний форум FIDIC в Україні

Зображення форум FIDIC Будівельний форум міжнародної федерації інженерів-консультантів FIDIC запрошує відвідувачів та учасників 6-7 червня 2019 р. до київського готелю «Хрещатик» аби долучитися до знань щодо найсучаснішої практики ведення будівельного бізнесу. Форум стане платформою для обміну знань поміж фахівцями-будівельниками та керівниками профільних міністерств і відомств, VIP-спікерами та експертами, та для спілкування і переговорами.

Програма заходу передбачає два робочих дні: перший день – тренінг, другий – конференція. Тренінги для представників підрядників, замовників, забудовників, проектних інвесторів і засновників, страховиків, інженерів-консультантів і архітекторів, керівників проекту і юристів, що відбудуться 9 червня будуть присвячені:

  • аналізу двоїстої ролі інженера-консультанта в контрактах FIDIC;
  • претензіям, спорам та арбітражним впровадженням;
  • використанню ВІМ;
  • управлінню проектами FIDIC;
  • порівняльному аналізу контрактів у 1999 р. і нових контрактів 2017 року.

По закінченню тренінгу всі учасники отримають особистий сертифікат FIDIC.

Ключові питання конференції, що буде проведена 7 червня:

  • FIDIC, як система контрактної документації, яка регламентує процеси будівництва за участю міжнародних інвесторів та державних коштів;
  • правила закупівлі проектів відповідно до директив ЄС та положень банків багатостороннього розвитку;
  • реформи законодавчої та нормативно-правової бази у сфері будівництва в Україні;
  • найкраща світова практика з управління проектами.

Спікери Форуму: представники ВРУ, керівництва Рахункової Палати України, дирекції FIDIC, КМУ, профільних міністерств і відомств, керівництва ЄБРР, VIP-спікери, експерти, тренери та арбітри FIDIC, експерти CURRIE & BROWN, Академії будівництва України, національного секретаріату CoST та ін.

Серед організаторів заходу: Міжнародна федерація інженерів-консультантів (FIDIC), Асоціація інженерів-консультантів України (АІКУ) – повноважний представник FIDIC в Україні, під патронатом комітету ВРУ з питань транспорту спільно з FIDIC, КМУ, Міністерством інфраструктури України, Адміністрацією морських портів України, Академією Будівництва України, Укравтодором, CoST, ARENA CS.

Мультимедійне видання AW-Therm є інформаційним партнером заходу та буде висвітлювати ключові події форуму.

У разі виникнення питань звертайтесь:

E-mail: kk@arenacs.ua. Тел.: +38 050 327-15-40 Катерина Христиченко

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 898

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram