Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Meibes, Flamco, Simplex: три давніх бренди – новий підхід для вас

Шановні Партнери, дозвольте познайомити вас із деякими змінами, які відбулись у стратегії роботи відомих вропейських брендів, а саме: Meibes, Flamco та Simplex. Сьогодні ці бренди входять до міжнародного голландського холдингу Aalberts Industries N. V., який виробляє технічну продукцію для галузей інсталяції (постачання тепла, води, холоду, сонячні системи та багато іншого). Продукція охоплює широкий спектр інноваційних технологічних систем від джерела тепла і до його споживача

Зображення продукції Meibes Meibes понад 60 років розробляє якісну продукцію для систем опалення та гарячого водопостачання, забезпечуючи легкий та модульний монтаж, а також відповідність сучасним вимогам до енергетичних стандартів та ефективності в Європі. Завдяки 45 зареєстрованим патентам, Meibes вважається лідером у технологіях швидкого монтажу, спеціалістом з проектування інженерного обладнання, розробляє і виробляє інноваційні продукти та системи, індивідуальні рішення для бізнесу або для виробників.

Зображення продукції FlamcoFlamco майже 70 років спеціалізується на розробці, виробництві та реалізації високоякісних компонентів для опалення, охолодження і сантехніки. Асортимент продукції включає в себе запобіжні клапани, елементи для сонячних систем, кріпильні, а також системи для підтримки тиску та автоматичного поповнення води в системах опалення та охолодження. Все розроблено зі зручністю для користувача, є енергоефективним та продуктивним.

Зображення обладнання SimplexSimplex вже 65 років зосереджується на розробці та виробництві системних рішень у галузі опалення та санітарії. Кожен сантехнік оцінить практичні технології, швидке встановлення і монтаж без спеціальних інструментів.

Зображення інженерних систем коттеджа з використанням Meibes, Flamco, та SimplexMeibes, Flamco та Simplex – три потужних бренди, які мають багато спільного і тепер разом працюють для вас, забезпечуючи високу цінність поставок «з одних рук».

Якщо вам потрібно добре продумане рішення з використанням сучасних ефективних систем – отримайте всі переваги комплексного підходу від Meibes, Flamco, та Simplex.

ТОВ «Інтекс Холдінг Україна»
Тел. +38 044 353-92-97
Факс +38 044 536-01-18
info@meibes.ua
www.meibes.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 488


Залишити коментар

Telegram