Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

«Машпром», «Літекс», «Енергопром» – 2020

З 6 по 8 жовтня 2020 року в м. Дніпро відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка промислового обладнання, металообробки, лиття та енергетики

Зображення виставка «Машпром», «Літекс», «Енергопром» в Дніпрі Зараз досить непростий період, але це час для відкриття нових можливостей. Тому при підтримці глобальної антикризової кампанії «Ця виставка відкрита» від Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI і Товариства незалежних організаторів виставок SISO, запускаємо ряд заходів і створюємо для Вас максимально комфортні умови для роботи, тим самим відкриваючи шлях до економічного відновлення.

Виставки відбудуться відповідно до рекомендацій органів охорони здоров'я та з дотриманням всіх санітарних норм, гігієни і заходів безпеки.

Об'єднане тріо напрямків не стоїть на місці і щороку, розширюючи профіль своїх експонентів, зміцнює позицію і створює одну з кращих і ефективних платформ для пошуку якісних і надійних рішень ще й для суміжних галузей, модернізації промисловості, зміцнення сучасного ефективного та конкурентоспроможного виробництва.
Учасникам спеціалізованої виставки буде надана можливість продемонстрації продукцію машинобудівельної, енергетичної, ливарної промисловості в напрямках технології обробки металів, оснащення, електричної та теплової енергії, приладобудуванні, та інших напрямів для відвідувачів.

Також в рамках виставки ми підготували оновлені пізнавальні та інформативні конференції, навчальні майстер-класи та бізнес-зустрічі, на яких буде можливість обмінятися знаннями і досвідом, завести нові знайомства.

Саме тому повинні бути включені в діловий календар кожного фахівця галузі дані відвідування вузькоспеціалізованої виставки та її програми заходів.

З радістю запрошуємо до плідної співпраці всіх постійних і потенційних учасників Міжнародної спеціалізованої виставки промислового обладнання металообробки, лиття і енергетики!

Поспішайте зайняти найефектніші локації!

Для отримання додаткової інформації звертайтеся:
Тел. (067) 639-86-79
litex@expometeor.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 031

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram