Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Журнал AW-Therm cічень-лютий 2022

Перед вами нове число нашого журналу за цей рік, що вийшов в світ із деякою затримкою. В той день лютого, коли цей номер остаточно готувався до друку, відбулося нічне бомбардування – в Україну вторглася навала хижого та нелюдського у своїй жорстокості ворога. Зрозуміло, що це трагічно зламало плани всіх людей в нашій країні. Схиляємо голову перед мужністю наших захисників та вшановуємо пам’ять жертв цієї страшної війни, розв’язаної Росією, війни, якої світ не бачив в Європі більше восьмидесяти років поспіль. Саме мужність наших воїнів і стійкість народу, що масово проявилися в ці тижні, дає нам впевненість в нашій перемозі. Вона станеться неодмінно! Війна розірвала людські долі, призвела до нечуваного потоку біженців та переселенців, порушила логістичні та технологічні ланцюги, нищівним чином вплинула на економіку країни. Проте ми впевнені, що переможемо, а відтак – на часі повертатися до роботи. Ми маємо все відновити, відбудувати, відремонтувати. Кожен на своєму місці має зробити все для цього. Редакція AW-Therm вдячна партнерам – з нашої країни та закордонним – за оголошену підтримку Україні в цей час тяжких випробувань. Ми впевнені, що разом ми подолаємо всі труднощі, і зробимо нашу нездоланну країну квітучою та потужною. Запрошуємо приєднуватися! Перше число нашого журналу за 2022 рік містить матеріали від фахівців HVAC, аналітику щодо енергозбереження разом із застосуванням у галузі HVAC відновлюваних та альтернативних джерел енергії, скореговану на воєнну ситуації в Україні. Війна багато чого змінила – тепер, наприклад, Україна стала повноправним учасником європейської енергосистеми ENTSO-E та розірвала енергетичні зв’язки з агресором. Розглядається питання про вступ України до ЄС. Ми продовжуємо працювати та друкуємо продовження матеріалів, публікація яких була започаткована минулого року. Ми не змінили рубрикацію і зберегли головний напрямок нашого видання – нові технології, енергозбереження і енергоефективність в царині опалення/охолодження, гарячого та холодного водопостачання, кондиціонування повітря, вентиляції та систем автоматики інженерних систем, що стосуються всіх секторів HVAC. Редакція продовжує публікувати актуальні дописи на електронних ресурсах видання AW-Therm в соціальних мережах, публікує новий відео-контент. Ми також будемо вдячними нашим читачам і дописувачам за питання до редакції щодо змісту публікацій та за пропозиції стосовно найбільш актуальних тематик в даний час. We are still alive! «Жать чи не жать, а сіяти треба!»©, Т.Г. Шевченко

зміст
Telegram