Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Журнал AW-Therm листопад-грудень 2021

Підсумовуючи рік, що минає, треба визнати, що він видався не простим та насиченим новими викликами. Проте прогнози на прийдешній рік також аж надто не вирізняються оптимізмом. Зауважимо, що аби не бути схильними до надмірного песимізму, впевненості надає лише завчасна обізнаність та всебічна поінформованість. Тому запрошуємо вас приділити увагу новому числу нашого журналу, сторінки якого містять і аналізи, і прогнози включно з новинками технологій та порадами від досвідчених фахівців. Нове число нашого журналу містить оцінки знаних учасників ринку HVAC щодо прийдешнього року та року, що минає. З огляду на непросту ситуацію із цінами на енергоносії проблематика енергозбереження разом із застосуванням у галузі HVAC відновлюваних та альтернативних джерел енергії набуває наразі критично важливої актуальності. Аби інсталяторам, дистриб’юторам та менеджерам було легше давати пояснення споживачам щодо одного з найперспективніших та найбільш енергоефективних пристроїв для опалення/охолодження та гарячого водопостачання, що відноситься до ВДЕ, а саме – теплових насосів, ми починаємо публікувати своєрідний «посібник» на базі методичних матеріалів, опублікованих Урядом Канади, який допоможе в розповсюдженні такої технології. Енергозбереження і енергоефективність – лейтмотив всіх публікацій, наданих нам партнерами, які охоплюють тематику опалення/охолодження, гарячого та холодного водопостачання, кондиціонування повітря, вентиляції та систем автоматики... буквально всіх секторів HVAC. Ця тематика також присутня у корисних порадах споживачам, прикладах втілень енергоощадних кліматичних рішень тощо. Долучайтеся також до електронних ресурсів видання AW-Therm в соціальних мережах, де значно поповнилася колекція корисного аудіовізуального медіа-контенту, що безупинно розширює авдиторію. Нашим читачам, поціновувачам, дописувачам та партнерам щиро бажаємо щасливого Нового року та веселих Різдвяних свят та до зустрічі у 2022 році! Сонце – на весну, зима – на мороз!

зміст
Telegram