Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Журнал AW-Therm вересень-жовтень 2021

Осінь разом із негодою та похолоданням принесла нові турботи та тривоги. Нинішній опалювальний сезон стартував за умов підвищення ринкових цін на всі типи традиційних енергоносіїв. На це нема ради і надалі треба врешті визнати, що лише енергозбереження та використання енергоефективної техніки може зменшити загальний рахунок за комірне. От чому в даному випуску журналу ми вкотре пропонуємо заходи і засоби для досягнення економії щодо витрачання енергоносіїв. Нова ситуація на ринку енергоносіїв носить наразі характер світової енергетичної кризи, потужність якої експерти порівнюють із тою, що була на початку 70-х років минулого сторіччя. Вона призвела до дуже потужних змін у різних секторах індустрії і спонукала до появи набагато економніших приладів, пристроїв та транспортних засобів. Нинішня криза, за оцінками експертів, спровокує прискорення та поглиблення переходу на альтернативні та відновлювані джерела, які не залежатимуть від геополітичних примх видобувачів, транзитерів та постачальників викопного палива. До речі, за думкою експертів, якщо ціна на природній газ на світових ринках збережеться, наприклад, на рівні від 450-900 доларів за тис. кубів, то це перевищуватиме еквівалентну собівартість практично всіх нових джерел, зокрема водневих технологій. Це стане потужним мотиватором глобального переходу на нові технології. Деякі свіжі статистичні дані та експертні оцінки наведені в цьому числі журналу. Інженери невтомно працюють над покращенням та якнайшвидшим втіленням практично всіх технологій, що стосуються кожного сектору HVAC – опалення, охолодження, кондиціонування, приготування води тощо, про що свідчить стрічка новин зі всього світу. На сторінках нового числа нашого журналу ви також знайдете корисні поради споживачам від виробників, приклади енергоощадних рішень, докладну статистику, методичні матеріали для інсталяторів та багато іншого. Разом із друкованим журналом видання AW-Therm продовжує поширювати в онлайн-просторі контент щодо галузі HVAC через різноманітні веб-платформи. Новий напрямок – відео-поради від фахівців. Не вагайтеся надсилати свої запитання. Відгуки та побажання від наших читачів, глядачів, коментаторів та дописувачів обов’язково знайдуть своє відображення на сторінках нашого видання та у веб-медіа. Як завересніє – невдовзі негода завіє!

зміст
Telegram