Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Журнал AW-Therm вересень-жовтень 2021

Осінь разом із негодою та похолоданням принесла нові турботи та тривоги. Нинішній опалювальний сезон стартував за умов підвищення ринкових цін на всі типи традиційних енергоносіїв. На це нема ради і надалі треба врешті визнати, що лише енергозбереження та використання енергоефективної техніки може зменшити загальний рахунок за комірне. От чому в даному випуску журналу ми вкотре пропонуємо заходи і засоби для досягнення економії щодо витрачання енергоносіїв. Нова ситуація на ринку енергоносіїв носить наразі характер світової енергетичної кризи, потужність якої експерти порівнюють із тою, що була на початку 70-х років минулого сторіччя. Вона призвела до дуже потужних змін у різних секторах індустрії і спонукала до появи набагато економніших приладів, пристроїв та транспортних засобів. Нинішня криза, за оцінками експертів, спровокує прискорення та поглиблення переходу на альтернативні та відновлювані джерела, які не залежатимуть від геополітичних примх видобувачів, транзитерів та постачальників викопного палива. До речі, за думкою експертів, якщо ціна на природній газ на світових ринках збережеться, наприклад, на рівні від 450-900 доларів за тис. кубів, то це перевищуватиме еквівалентну собівартість практично всіх нових джерел, зокрема водневих технологій. Це стане потужним мотиватором глобального переходу на нові технології. Деякі свіжі статистичні дані та експертні оцінки наведені в цьому числі журналу. Інженери невтомно працюють над покращенням та якнайшвидшим втіленням практично всіх технологій, що стосуються кожного сектору HVAC – опалення, охолодження, кондиціонування, приготування води тощо, про що свідчить стрічка новин зі всього світу. На сторінках нового числа нашого журналу ви також знайдете корисні поради споживачам від виробників, приклади енергоощадних рішень, докладну статистику, методичні матеріали для інсталяторів та багато іншого. Разом із друкованим журналом видання AW-Therm продовжує поширювати в онлайн-просторі контент щодо галузі HVAC через різноманітні веб-платформи. Новий напрямок – відео-поради від фахівців. Не вагайтеся надсилати свої запитання. Відгуки та побажання від наших читачів, глядачів, коментаторів та дописувачів обов’язково знайдуть своє відображення на сторінках нашого видання та у веб-медіа. Як завересніє – невдовзі негода завіє!

зміст
Telegram