Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Журнал AW-Therm липень-серпень 2021

Номер, який перед Вами, передує настанню осені та зими, тобто – опалювальному періоду. Безпрецедентне штучне зростання цін на газ в Європі, та ще й влітку(!), формує тривожні очікування щодо осіннього зростання тарифів та взагалі до безпечного проходження сезону найбільшої залежності від постачання енергоносіїв та справності інженерних систем опалювання та ГВП. Ситуація в будівництві та промисловості, зростання цін накладає відбиток на платоспроможність споживачів, спонукаючи їх відкласти оновлення своїх інженерних систем HVAC на невизначене майбутнє. Багато хто сподівається на резерви, аби перебути певний час, вишукує економію та звертається до альтернативних способів опалення. В той же час прямо «в повітрі» відчувається, що ми всі в очікуванні певних «вибухових» змін в самій інфраструктурі HVAC, що ми стоїмо на порозі масового втілення новацій, які розроблялися в тиші лабораторій та наукових центрів, а зараз готові до якнайширшої імплементації. В цьому номері чимало повідомлень про готовність до втілення нових інженерних рішень, що невдовзі стосуватимуться буквально кожного сектору по всій галузі HVAC – опалення, охолодження, кондиціонування, приготування води... Актуальні поради від виробників, приклади вдалих рішень, цікава статистика та багато іншого – все це ви знайдете на сторінках нового числа нашого журналу. Географія новин та повідомлень охоплює всі континенти! Сподіваємося, що наші читачі знову знайдуть для себе безліч цікавинок на наших друкованих сторінках та, разом із мультимедійним контентом від видання AW-Therm на різноманітних веб-майданчиках, складуть для себе актуальну та корисну картину подій в щодо стану галузі HVAC також і в онлайн-просторі. Редакція особливо вдячна нашим читачам, глядачам та дописувачам, які підтримують з нами зворотній зв’язок та живо реагують на публікації та новини від нашого видання. Осінь у всьому рахунок веде!

зміст
Telegram