Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Журнал AW-Therm травень-червень 2021

З того часу, який проминув відтоді, коли вийшов попередній випуск нашого видання, мабуть, кожен з нас мав нагоду ввімкнути на повну і опалення, і охолодження. Цьогорічна погода дивує рекордами невідповідності звичайним сезонним обставинам, причому по всьому світі. Проте, попри негаразди, життя трансформується, а відтак – продовжується. Довгоочікувані спеціалізовані заходи – виставка «Акватерм Київ» та Install Fest в цьому році порадували фахівців. Головний висновок – попереду завжди той, хто швидше опановує зміни та пропонує найактуальніше. Читайте звіти на сторінках цього номеру журналу. То що ж відбувається? Які головні тренди? Головні тренди залишилися незмінними – впровадження ВДЕ у всі галузі HVAC, автоматизація обладнання та процесів перш за все з огляду на енергоефективність, енергозбереження, але не в останню чергу – для комфортності та зручності споживача, і синергія. Але саме тут, у способах досягнення позитивного взаємовпливу, і криється головна відмінність останнього часу – тепер на синергію працюють різні технології, пасивні і активні, новітні й призабуті, механічні та немеханічні, науково-досліджені управлінські рішення та прагматичний розрахунок, використання добре перевірених матеріалів разом із новітніми, розумна електроніка із розумною топологією простору, штучний інтелект та здобутки з глибини віків… Приклади такого «сполученого» підходу ви знайдете на сторінках нашого журналу разом із порадами від виробників, практичними прикладами та інформацію щодо новинок. Мультимедійне видання AW-Therm продовжує свій поступ у віртуальному просторі збільшуючи просвітницький та інформаційний контент. Веб-майданчики стали дуже корисним додатком до друкованих сторінок, що дозволяють нашим читачам завжди бути з нами «in touch» та підтримувати оперативний зворотний зв'язок. Сонце гріє – врожай зріє!

зміст
Telegram