Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Журнал AW-Therm березень-квітень 2021

Весняний випуск нашого видання насичений новинами та відлунням подій, що відбулися незважаючи на пандемічні карантини та локдауни – світ не зупинився, світ продовжує розвиток. Найбільша в світі галузева виставка для індустрії HVAC – ISH-2021 – яка цьогоріч відбулася у «віртуальному» форматі, своїм головним напрямком обрало використання ВДЕ у всіх проявах для галузі HVAC – для опалення, охолодження, кондиціонування повітря, водопостачання та водопідготовки. Тепер сектор ВДЕ із суто енергетики та перспективних проектів розповсюджується та поширюється на звичайні побутові застосунки та приладдя для задоволення щоденних потреб. Відновлювана енергетика потужно вплинула на технології HVAC у всіх аспектах, включно із енергоефективністю та енергозбереженням, і надалі буде тісно пов’язаною з нею – це довгострокова тенденція та напрямок розвитку всієї галузі. Те саме стосується розширеного практичного використанню водню, отриманого «чистими» технологіями, у всіх побутових приладах, де раніше використовувався природній газ. Це вже більше не проекти, це стало реальністю, що втілюється. Читайте репортаж про події та новини з ISH-2021 та робіть висновки. Нова реальність пропонує нам посилення викликів щодо постачання питної води та інших проблем. Але винахідливість та наукові досягнення пропонують нові практичні рішення для подолання негараздів. Проте втілення нових рішень потребує нових знань та уваги до особливостей застосування, а самі рішення стають дедалі різноманітними та диверсифікованими. Цінність знань підвищується. Мультимедійне видання AW-Therm окрім друкованих сторінок журналу розширює пропозицію просвітницьких та інформаційних проектів в онлайн-просторі. Ми тішимося, що наші «електронні» зусилля не були марними і наша «цифрова» авдиторія розширюється та тепер сягнула декількох сотень тисяч користувачів. Сподіваємося на подальше збільшення кількості наших нових пошановувачів та щиро дякуємо нашим давнім читачам, глядачам та слухачам за їхню прихильність. Весняний день рік годує!

зміст
Telegram