Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Журнал AW-Therm cічень-лютий 2021

Перший випуск нашого видання у 2021 році, що започатковує нове десятиліття. Високосний рік минув, він був складний та насичений контраверсійними подіями, але знову відроджуються оптимістичні сподівання. Нове десятиліття має стати завершальним у довгому переліку запланованих дій та докладених зусиль, щоб виконати плани та досягнути мети, «фінішною» лінією для яких має стати 2030 рік. Це, насамперед, глобальні зусилля щодо світової екології та енергетичної трансформації, що невпинно змінюють навколишнє середовище людей (природне та техногенне), та неодмінно вплинуть на розвиток галузі HVAC. Тенденції, що були започатковані раніше та сприймалися здебільшого, як експеримент, наразі досягли «критичної» ваги та такого ступеню поширення й впливу, що формують нову реальність. В цій реальності ми можемо зустрітись із загрозою нестачі питної води та відсутністю можливостей для ведення інтенсивного й продуктивного сільського господарства, дефіциту оброблюваної землі, з кризою у традиційній енергетиці, а також зі зростанням міського населення тощо. Декілька публікацій в цьому номері журналу за матеріалами провідних науковців висвітлюють цю проблематику. Проте зусилля попередніх років не були марними, особливо стосовно ВДЕ – зараз ми спостерігаємо етап «вибухової» появи великої кількості суто практичних комбінованих рішень та проєктних пропозицій, що водночас є ефективними та інноваційними, до того ж об’єднують переваги й можливості одразу декількох технологій. Синергія окремих переваг формує об’єднаний ефект. Продовжуючи свій розвиток, технології в секторі HVAC «широким фронтом» покращують техніку для опалення, водопостачання, вентиляції та кондиціонування, починаючи із поліпшення матеріалів та окремих складових, до появи нових поколінь комплексних технічних систем. Читайте про це на наших сторінках. Тренд на віртуалізацію людських стосунків, інформаційне забезпечення та ведення бізнесу триватиме й надалі – епідемічні загрози ще не подолані та будуть ще довго впливати й формувати поточні виклики. Мультимедійне видання AW-Therm продовжить друкувати журнал, але водночас й започатковує нові проєкти в онлайн-просторі. Сподіваємося на щирі та зацікавлені відгуки пошановувачів та на розширення нашої «електронної» активності, а також запрошуємо до цієї аудиторії нових прихильників – читачів, глядачів та слухачів! Сонце – на весну, скоро крига скресне!

Telegram