Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Журнал AW-Therm листопад-грудень 2020

Ви отримаєте підсумковий випуск нашого видання в цьому році, який проходив для багатьох дуже непросто, але й запам’ятається багатьма знаковими подіями. Цьогорічні обмеження перш за все вплинули на можливість спілкування. Аби хоч трохи виправити таку особливість року, що завершується, ми підготували для Вас декілька інтерв’ю з безумовно непересічними особистостями. Іншою ознакою року стали переміни на світовому ринку енергетики, що потужно вплинуть на розвиток галузі HVAC і, за деякими оцінками, навіть дещо змінять вектор її руху. Це насправді дуже значущі події – оголошення в ЄС нової «зеленої угоди» (Green Deal), що має на меті пришвидшення переходу на відновлювану енергетику до 2050 року, та офіційна визначеність в ЄС, з метою розвитку усіма засобами водневого сектору енергетики – «третю точку опори» для сталого розвитку, яка разом із сонячними та вітровими технологіями складається в потужне «тріо» з необмеженими можливостями. Водень, а саме «зелений» водень, що вироблений з води завдяки відновлюваним джерелам енергії, стане, власне, тим типом енергоносія, що прийде на заміну природному газу і поступово, так би мовити, «буде в кожній хаті». З моменту виходу попереднього нашого журналу лавина новин на «водневу» тематику була настільки потужною та різновимірною, що ми не могли оминути хоча би декілька з них. Нові технології та інновації, що започатковувалися в інших галузях, все потужніше впливають на технології в секторі HVAC, вони буквально формують нові можливості технічних приладів та змінюють нашу звичну взаємодію з ними, відбиваючись в тому числі на соціокультурному вимірі. Зміни технологій стосуються всіх складових галузі – опалення, водопостачання, вентиляції та кондиціонування, що відобразилося на контенті нашого журналу. Тенденцією року також став потужний рух у віртуальний онлайн-простір. Наше видання також відзначилося в цьому напрямку. Наші електронні майданчики в різних соціальних мережах додали тисячі нових пошановувачів. Відео-сюжети на YouTube , створені нашою командою, викликали відверту зацікавленість. Але попри тренд на «діджиталізацію», колектив видавництва AW-Therm продовжує створювати друкований журнал, свіже видання якого ви тримаєте в руках. Щиро зичимо нашим читачам в Новому 2021 році лише бажаних перемін! Зима літо годує, на тепло чатує!

Telegram