Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Журнал AW-Therm вересень-жовтень 2020

Незважаючи на помірковано теплу осінь і наші читачі, і наші дописувачі активно готуються до настання опалювального сезону. Це спонукало нас розмістити чимало матеріалів щодо підготовки техніки до зимової пори. Відбулися осінні виставки – подекуди офлайн, але багато інформативних заходів у галузі відбувалося онлайн. В даному номері ми висвітлюємо деякі віртуальні дискусії, що були доволі палкими попри фізичну роз’єднаність їх учасників, тим не менше вони водночас дають чимало підстав для роздумів – життя попри вірусні обмеження безумовно продовжується, проблеми треба вирішувати, позитивні новини існують. Одна з таких контроверсійних тематик в умовах поширення світової пандемії – перспективи впровадження відновлюваної енергетики (ВДЕ) і в Україні, і в світі. На цю тему відбулося чимало онлайн заходів в рамках галузевих виставок, що відбулися восени. Світовий тренд зараз вживання ВДЕ вже без застосування «зеленого» тарифу. Рівень розвитку відновлюваних технологій наразі такий, що ВДЕ-генерація успішно конкурує із традиційною вуглеводневою енергетикою без фінансових преференцій. Додає неабиякого оптимізму те, що й в Україні є вже чимало реалізованих проектів на комерційних підприємствах різних спрямувань в різних галузях (від виробництва до рекреації і торгівлі тощо), де ВДЕ використовуються для зниження споживання придбаваної енергії насамперед для опалювання та інших складових HVAC без «зеленого» тарифу, а натомість – знижує загальну собівартість кінцевої продукції і сервісів, підтримує сталість бізнесу в умовах кризи та зберігає робочі місця чи навіть збільшує їх кількість. Звертаємо вашу увагу, що використання теплових насосів всіх типів тепер теж вважається використанням відновлюваної енергії, що в рази економитиме споживачеві витрати на опалення. Різноманітні рекомендації та фахову статистику щодо теплових насосів ви зможете знайти в цьому номері журналу. Попри карантин, виставки, де презентуються новинки технологій та обладнання для HVAC, хоча і в обмеженому форматі, але провадяться. Традиційна тематика виставок – енергоефективна техніка для опалення, охолодження та водопостачання – продовжує своє висвітлення також на сторінках нашого журналу. Окрім друкованих матеріалів збільшився наш відео-контент на Ю-тьюбі. Долучайтеся до веб-майданчиків видавництва AW-Therm у найпоширеніших соцмережах! Сувора лише та зима, якщо в оселі тепла нема!

Telegram