Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Журнал AW-Therm травень-червень 2020

Завершується перше півріччя поточного року, який виявився напрочуд незвичайним, непоточним та нетиповим. І його перебіг супроводжувався різними подіями, які ще торік було неможливо спрогнозувати. Проте ми тішимося з того, що ви, шановні поціновувачі нашого видання, як завжди з нами! Отже, ми пропонуємо до вашої уваги черговий примірник журналу. Цей номер насичений практичною інформацією та досвідом від наших авторів та партнерів щодо підготовки житла до осені та зими. Нетипова цьогорічна зима не має нікого ввести в оману – морози та негода обов’язково стануться. І може навіть це відбудеться не в сезон, як наприклад, сніжні опади на адріатичних курортах Хорватії в середині червня. Проте спека влітку також дається взнаки. Відтак подальшої актуальності набувають системи, які на тому самому обладнанні можуть виконувати функції опалення / охолодження – це поверхневі системи (підлоги, стіни, стелі), підключені до енергоефективного джерела: реверсивного теплового насосу. В цьому номері ви знайдете чимало різних матеріалів, що висвітлюють цю проблематику з різних боків – від практичного досвіду експлуатації до порядку розрахунків та застосування спеціалізованого обладнання для даних систем. Проблематика використання активного обладнання, що забезпечує будівлю відновлюваною енергією, також широко висвітлюється в даному номері. І лейтмотивом всіх публікацій в цьому напрямку є узагальнена думка різних авторів – перед тим як займатися активною інженерною частиною будинку, треба передбачити всі заходи, вивчити досвід «старих» майстрів, ознайомитися із сучасними рішеннями, щоб дім максимально відповідав показникам «пасивної» будівлі. Принаймні це значно зменшить витрати на активну частину та допоможе перетворити власника будинку із споживача у водночас виробника енергії (в просьюмера), яку можна продавати. В подальшому розвиток цієї концепції перетворить домовласника в продуцента енергії, що стане для нього джерелом сталого доходу. Високосний рік, що наразі у розпалі, не обіцяє вгамувати свою турбулентність до осені. Ті галузеві виставки, що вже були відтерміновані з весни на кінець року подекуди переносяться організаторами на інший період та навіть на інші роки. Активність направлена тепер на віддалені ресурси, що інформують свою аудиторію в он-лайн режимі. Запрошуємо й вас, наші шанувальники, частіше відвідувати Інтернет-майданчики мультимедійного видавництва AW-Therm! На наших сторінках у соцмережах та у відео-форматі є багато цікавого та корисного, що виходить за рамки суто друкованого журналу. Літо в розпалі – сонце на зиму!

Telegram