Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Журнал AW-Therm березень-квітень 2020

Весна принесла багато несподіванок. Але хороші новини є! Серед них – вихід другого номеру нашого журналу попри турбулентні обставини в країні та світі. В цьому весняному випуску міститься корисна та актуальна інформація, що безумовно допоможе подолати термінові негаразди. Якісна вода та чисте безпечне повітря, достатнє тепло та комфортний мікроклімат у приміщенні – як забезпечити засобами HVAC ці життєво важливі параметри в умовах нових викликів? Читайте про це на наших сторінках матеріали у рубриках водопостачання та системи вентиляції та кондиціонування. Зокрема в номері йдеться про засоби антивірусної дезінфекції повітря, що наразі пропонуються на ринку, та про особливості їх устрою. Також читайте про локальні засоби забезпечення чистою водою та підтримання систем ГВП в належному стані завдяки антикорозійним трубопроводам та системам контролю за протіканням. Економія та енергоощадливість з огляду на очікувану фінансову скруту, що вочевидь вплине на загальну активність у проведенні ремонтних та будівельних робіт, не втрачають своєї актуальності навіть в умовах певного зниження цін на традиційні енергоносії. Ці питання висвітлюються в номері як у розрізі аналітичних даних, так і у матеріалах від виробників різноманітної техніки HVAC. Це зокрема стосується практики енергоощадного налаштування теплих підлог та правильного вибору резервуарів для гарячої води тощо. Ми не полишаємо тематику використання перспективної енергоефективної техніки для опалення. Повітряно-водяні теплові насоси мають певні технічні особливості, що значно спрощують реалізацію загальнобудинкової системи опалення / охолодження та ГВП у порівнянні з іншими рішеннями та пропонують нові можливості. Галузеві виставкові заходи, які планувалося провести навесні, відтерміновуються організаторами на подальший час, але не скасовуються! Мультимедійне видавництво AW-Therm не тільки продовжить висвітлювати перебіг галузевих подій, знайомити зі зразками нової техніки, найкращим досвідом та прикладами «best practice» на сторінках нашого друкованого видання, але й розширює їх подачу в інформаційно-навчальних матеріалах у відеоформаті на наших медіа-ресурсах у соцмережах. Нинішній час можна і треба використати для опанування нових знань. Сподіваємося, що наша робота стане при нагоді та допоможе окреслити нові перспективи сталого розвитку. Весна – час змінюватись та змінювати!

Telegram