Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Журнал AW-Therm cічень-лютий 2020

Новий 2020 рік, що розпочинає нове десятиліття, ми з Вами зустрічаємо у нових реаліях – від ситуації в економіці країни до кліматичних парадоксів найбільш теплої зими на континенті за всю історію метеорологічних спостережень. Прийдешня весна може стати також несподіваною з огляду на кліматичний аспект. Бути вповні озброєними знаннями, аби гідно подолати нові виклики – про це йдеться у першому номері нашого журналу за цей рік та першого номеру у новому десятилітті. Насправді немає несуттєвих або побічних тем у галузі HVAC. Саме тому в номері нашого видання широко висвітлені різні проблеми, міститься добірка новин від компаній-виробників, огляд нової техніки, практичні поради, ноу-хау від фахівців тощо. Енергоефективність та енергозбереження – головний тренд десятиліття, що настало. Світова енергетика впевнено рухається у напрямку заміни традиційної енергетики, що базується на спаленні викопних вуглеводнів, до якнайширшого використання відновлюваних джерел енергії. Ілюстрований статистичний звіт щодо ситуації з ВДЕ у країні та світі ви знайдете на сторінках цього номеру. Дані аналітики доповнюються матеріалами із різноманітними прикладами практичного застосування відновлюваних джерел як для опалення та охолодження, так і для приготування гарячої води. Ми такожне оминули проблематику поверхневих систем опалення («теплих підлог») – від техніки, компонентів, до практичних порад по їх облаштуванню. Підготовка комфортного повітря – ще один аспект, який вбачається й надалі актуальним. В матеріалах номеру можна також знайти оригінальні схемо-технічні рішення, які підвищать ефективність використання систем HVAC з огляду на індивідуальні особливості об’єкта та без збільшення кінцевої вартості обладнання. Весна відкриває новий будівельний сезон, на початках якого провадяться наймасштабніші галузеві форуми, виставки, конференції та зустрічі фахівців. Наших читачів запрошуємо відвідати ці заходи та скористатися пільговими промо-кодами. Окремо звертаємо вашу увагу, що мультимедійне видавництво AW-Therm буде не тільки висвітлювати ці події, але й примати в них безпосередню участь, отже ви матимете змогу завітати на наші стенди на цих експозиціях та придбати наші часописи. Нагадуємо, що на друковану версію журналу AW-Therm можна оформити передплату у та отримувати нові номери поштою. Не оминайте увагою наші сторінки у соцмережах для фахівців та безпосередніх замовників з посиланнями на галузеві новини, інформацію від наших партнерів, описи нової техніки тощо. Нова весна – нові здобутки!

Telegram