Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Журнал AW-Therm листопад-грудень 2019

Підсумковий випуск журналу за 2019 рік, що видався дуже неоднозначним. Для одних він став роком розчарувань і несподіванок. В той же час для тих, хто проявив наполегливість та дотримувався запланованих дій, цей рік приніс очікувані результати. Про це читайте в добірці інтерв’ю з представниками компаній – учасників HVAC ринку. Вони всі без винятку вважають, що енергоефективність та енергозбереження й надалі буде головною тенденцією розвитку галузі. Практичні поради від успішних компаній стануть в нагоді тим, хто не схильний нехтувати вдалим досвідом. Інформація про нову енергоефективну техніку та способи якнайкращого облаштування прогресивних систем опалення та охолодження – від котлів та теплових насосів до «теплої підлоги» та інших поверхневих систем – у фокусі уваги. Подальшої ваги у досягненні нового рівня енергоефективності набирає автоматика – від локального регулювання до централізованих систем, інтегрованих з BMS – building management system. «Нова» автоматика здатна віддалено виконувати команди та діагностику функціонування через глобальні мережі. Гаджети все більше стають невід’ємним компонентом систем HVAC. Інший тренд, яким не можна нехтувати – подальше розповсюдження техніки на альтернативних джерелах енергії. Приклади вдалого застосування теплових насосів в різних проектах, особливості їх поєднання з іншими системами тощо – вся ця інформація є на сторінках цього номеру. Ми знову і знову висвітлюємо різні аспекти використання ВДЕ – від фахового аналізу стану галузі до практичних порад. Теплові насоси тепер тісно пов’язані з VRF-системами, що можуть обігрівати та охолоджувати приміщення – та сама система водночас може працювати для одних кімнат на опалення, а для інших (за потреби) – на охолодження. Тепер це розвинена технологія клімат-контролю, яка вже переросла «дитячі» хвороби розвитку та позбавилася вад, що супроводжували її на початку. Ця техніка стає все більш популярною у світі для застосування в будинках різної площі та поверховості. Увазі читачів пропонується чимало інформації про новітні VRF-системи 6-го покоління від провідних виробників включно із розгорнутим оглядом пропозицій на ринку України у 2020 році.

Telegram