Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Журнал AW-Therm вересень-жовтень 2019

Рік повернув на осінь і зиму, отже попереду – черговий опалювальний сезон та пов’язані з ним хвилювання та проблеми. Цей рік направду став дуже незвичайним – нинішня осінь виявилася найтеплішою за весь час метеорологічних спостережень. Отже, актуальною є проблематика стосовно опалення та охолодження приміщень. Читайте про це на сторінках цього випуску журналу AW-Therm. Редакція доклала немало зусиль, аби ознайомити читачів із результатами практичного втілення системи поверхневого опалення та охолодження через стіни та стелі, включно із підлогою. Альтернативою цьому способу може стати опалення та охолодження за допомогою фанкойлів – споживач може обирати для себе найвигідніший спосіб. Про те, яким чином найкраще вкладати труби «теплої підлоги», які можна використовувати також й для охолодження – йдеться в матеріалі. А також про практичні результати наукових досліджень, що дозволяють створити найбільш рівномірний розподіл температур по всій площі приміщень та досягти комфортних умов найбільш економічним чином. В осінньому номері продовжимо знайомитися із статистичними матеріалами досліджень про зростаючі глобальні потреби в кондиціонуванні повітря у помешканнях та в комунальному секторі. Ми публікуємо черговий результат спілкування із українськими представниками HVAC-бізнесу та промисловості. Аби досягти ефективної роботи опалювальної техніки треба застосовувати системи автоматики, які слідкують за оптимальним використанням енергії та суттєво зменшують витрати. Це здійснюється на різних рівнях – від локальних автоматичних пристроїв до інтегрованих систем, сполучених з Інтернетом. В цьому номері приділяється неабияка увага різним аспектам використання автоматичних пристроїв та систем – читайте корисні рекомендації спеціалістів та поради від виробників. Економія споживання енергії у всіх сферах залишається світовим трендом, що втілюють виробники техніки для галузі HVAC. Характерною ознакою технічних новинок є те, що системи HVAC наразі об’єднують свій функціонал – техніка для опалення вживається й для охолодження, а пристрої для організації гарячого водопостачання можуть використовувати надлишкове тепло, що раніше просто викидалося назовні. Дуже перспективним виглядає рішення, коли тепловий насос вживає цей надлишок та концентрує його у вигляді гарячої води для побутових потреб мешканців – це ефективно, розумно та вигідно. Триває передплата на друковану версію журналу AW-Therm на наступний рік. Також редакція посилює свою присутність у мультимедійному просторі, аби інформувати наших читачів про актуальні новини, події та тенденції галузі. Втілюємо розумні зміни!

Telegram