Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Журнал AW-Therm июль-август 2019

Середина літа в нашій країні виявилася неоднозначною, бурхливою та спекотною і в прямому, і в переносному сенсі. Суттєві коливання температури суспільного життя та оточуючого середовища – ознака цього періоду. Зміни відбуваються буквально у всьому, і нам ще належить дати оцінку цим змінам. Маючи на увазі суто кліматичну складову, то цей період відзначився планетарним рекордом – за даними Міжнародної метеорологічної організації (WMO) цей липень вже визнаний найтеплішим за весь період метеоспостережень. Температура повітря в Скандинавії, Північній Європі, в Британії сягали аномально високих температур – вони перевищували 40°C. В Парижі встановлено температурний рекорд для цієї місцевості – в середині дня 25 липня тут зафіксували 42,6°C. У Фінляндії, країні Діда Мороза, липнева температура у столиці сягала 33 – 34°C! За даними WMO, середньорічна температура планети у липні 2019 р. була приблизно на 1,2°C вищою, аніж у доіндустріальну епоху, і наразі останні п’ять років є рекордно найгарячішими. У номері почнемо розміщувати матеріал про майбутні зростаючі потреби в кондиціонуванні повітря у помешканнях – як зросте кількість кондиціонерів, що вплине на глобальний перерозподіл вжитку енергії у житловому та комунальному секторах. Експерти зазначають, що найефективнішим засобом для стримування кліматичних змін є та й надалі буде використання відновлюваної енергетики – в номері міститься остання статистика подальшого глобального розвитку ВДЕ. Проте самим дієвим засобом, що уповільнюватиме споживання енергії у всіх сферах, визнано засоби з енергоефективності. Нова техніка, поради, особливості облаштування та інші проблеми на цю тему висвітлюються у численних публікаціях, що увійшли до цього випуску журналу. Вони охоплюють всі аспекти галузі HVAC – від опалення та ГВП до систем охолодження, від подачі повітря і підтримки мікроклімату у помешканнях до теплоізоляції будівель. Приємно констатувати, що українська промисловість, пов’язана із HVAC та втіленням енергоефективних технологій у будівництво, комунальну сферу та побут, не стоїть на місці, а нарощує свій потенціал. Більше того, подекуди продукція наших виробників вже складає суттєву конкуренцію іноземним пропозиціям товарів і рішень. Читайте про це на сторінках цього випуску журналу. Додаткову інформацію, що не вмістилася на друкованих сторінках, можна знайти на сайті нашого мультимедійного видання та в наших дописах у різних соціальних мережах. Триває підписна кампанія на наш журнал на наступний рік. В ньому міститься завжди актуальна та різноманітна інформація про стан справ у даній галузі та новітні здобутки. Будьте поінформованими щодо змін!

Telegram