Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Журнал AW-Therm май-июнь 2019

Цей номер журналу підсумовує результати за першу половину 2019 року. Відбулися певні зміни та події, повсякчас формуються нові тенденції, коригуються плани. Маштабні події весни – виставки, конференції, семінари та форуми – цьогоріч були орієнтовані на створення, розвиток і якісне вдосконалення нових виробів та технологій. Відчутно збільшилася кількість експонентів та відвідувачів, що підтверджує розвиток галузі та розширення бізнесу. Галузь стає більш цивілізованою та орієнтованою на задоволення потреб споживачів. Це є показником загального розвитку та відродження економіки, демонстрація зростання, попри повільну динаміку останніх років. Цей розвиток перш за все був спрямований на втілення енергозберігаючої політики та імплементації нових технологій, що задіяв всі сегменти галузі HVAC. Публікації цього номеру мають здебільшого прикладний характер, вони містять поради від виробників та оцінки експертів для споживачів. Широко представлені рішення щодо систем, які здійснюють контроль теплового комфорту, тут міститься огляд змішувальних вузлів для підключення водяної «теплої підлоги», є практичні поради для побутового водопостачання. Журнал не оминає тематику опалювальних систем, аби наші читачі володіли актуальною інформацію та завчасно підготувалися до початку нового опалювального сезону. Публікації даного спрямування містять інформацію щодо каскадних конденсаційних дахових котлів, а також, про особливості піролізних твердопаливних котлів, індивідуальних систем ГВП. Рубрика «Енергоефективні технології», окрім свіжих статистичних матеріалів щодо стану застосування відновлюваних джерел енергії в США та Європі, містить новину про розробку нової технології прямого перетворення сонячної енергії у водень, завдяки новим науковим розробкам. Практичне застосування таких сонячних панелей нового типу може стати справжньою революцією в опаленні помешкань та накопиченні відновлюваної енергії на цілий рік вперед. Також містяться дані щодо нових розробок, які в близькому майбутньому можуть революціонізувати таку галузь, як кондиціонування та вентиляція повітря, де, здавалося б, немає місця для суттєвих та принципових змін у технології. Побіжно, ці нові технології, що розроблюються, можуть бути широко застосовані для інших аспектів HVAC, включно із системами накопичення води та енергії у вигляді тепла. Журнал та мультимедійне видання в якості офіційного інформаційного спонсора головних галузевих виставкових та науково-практичних заходів, продовжує висвітлювати новини та технології індустрії HVAC, аби наші читачі були обізнаними та зустрічали зміни, володіючи самою актуальною інформацією.

Telegram