Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

BAXI Luna Platinum +

До сучасного опалювального обладнання пред’являють досить жорсткі вимоги, які регламентуються директивами ErP (Energy-related Products). Ці директиви визначають мінімальні рівні ефективності, викиди СО2 та рівень шуму. Лінійка котлів Luna Platinum+ повністю відповідає цим вимогам та має багато додаткових можливостей

BAXI-Luna-Platinum-+ У котлах Platinum+ закладена фірмова технологія BAXI Think – інтелектуальна система, яка дозволяє котлу «думати»! Це дає можливість керувати всіма основними технологіями опалення, створюючи, таким чином, енергоефективні інтегровані комплекси, а також дозволяє забезпечити некваліфікованим користувачам легкість «взаємодії» з котлом на основі нових знімних контролерів.

Модельний ряд настінних котлів Luna Platinum+ складається з одноконтурних і двоконтурних конденсаційних котлів з потужністю від 12 до 32 кВт. Ключовим елементом Luna Platinum+ є теплообмінник з неіржавіючої сталі AISI 316L. Малий вміст води в теплообміннику дозволяє зменшити теплову інерцію і, отже, збільшити швидкість реакції на зміни теплової енергії, необхідної системі.

Усі котли лінійки Platinum+ оснащені новими високоефективними циркуляційними насосами з повною модуляцією, які мають найвищий клас оцінювання енергоефективності А+. Різними складовими частинами котла керує електронна плата останнього покоління, яка спрощує і робить більш надійним керування котлом за допомогою знімної панелі керування (є і бездротовий варіант) з широкоекранним багатофункціональним рідкокристалічним дисплеєм і вбудованою функцією керування температурою. Передова електроніка котла дозволяє дуже просто взаємодіяти з різними технологіями опалення, створюючи повністю інтегровану систему. Є можливість щоденного та щотижневого програмування функцій опалення та ГВП, передбачено встановлення кліматичних характеристик відповідно до критеріїв комфорту, обраних користувачем, і візуалізація повідомлень про помилки при виникненні будь-яких несправностей. Крім того, електронна система такого котла надає технічним фахівцям доступ до ряду регулювальних параметрів і конфігурації котла для оптимізації продуктивності з урахуванням типу системи.

Призначення котла – нагрів приміщення при підтримці максимально комфортних умов: це означає, що необхідно подавати в систему певну кількість тепла і зменшити теплові втрати через стіни будівлі. Нові будинки будуються з хорошою теплоізоляцією і, отже, мають малі теплові втрати.

Споживання тепла знижується в міжсезоння (навесні та на початку осені). Система модулювання потужності пальника Luna Platinum+ дозволяє адаптувати вихідну потужність котла до енергії, споживаної будівлею, в дуже великому діапазоні (діапазон модуляції котла досягає 1:10).

Luna Platinum+ оснащена унікальною газовою системою керування GAC (Gas Adaptive Control). GAC об'єднує всобі електронну систему керування і газовий клапан, що дозволяє оптимізувати процес керування згорянням газу в широкому спектрі режимів роботи котла.

По суті, розширення лінійки Platinum не стільки зробило продукцію компанії відповідною ErP, скільки допомогло створити асортимент продукції, що має відмінний ККД і здатна зайняти гідне місце в будь-якому сегменті ринку котлів. Моделі Platinum+ допомагають надати комплексне рішення від бренду BAXI. Це не тільки спрощує встановлення, а й гарантує клієнтам впевненість у результаті роботи.

Представництво BAXI S.p.A. в Україні
01032, м. Київ,
вул. Саксаганського, 121, оф. 4
Тел./факс: +38 044 235-96-59
Е-mail: BAXI@email.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 092


2 коментаря

  • Де можна купити котел 32 кВт у Івано-Франківську, дякую

  • STC Concept:
    м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 49
    тел: (066) 631-52-05; (067) 342-02-08; (0342) 75-44-97

4
4
4
Залишити коментар

Telegram