Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Надiйнi пристрої облiку води від Valtec

У зв’язку зі зростанням тарифів важливість точного вимірювання витрат води у побуті для ХВП чи ГВП стає дедалі актуальнішою для побутових споживачів, адже похибка в більшу сторону збільшується завдяки водопостачанню, а в меншу – стає приводом до накладання штрафів та виплати пені

Надійний та точний лічильник води – ось чого наразі потребує споживач, який повинен бути впевнений в правильності свого вибору. Вимогам ринку повністю відповідають універсальні лічильники води TAKT-15.02, що пропонуються компанією Valtec, які призначені для вимірювання витрати питної холодної води або гарячої води згідно з ДСТУ 7525:2014, ДСанПіН 2.2.4-171- 10 в побутових та промислових водопровідних мережах, а також відповідають вимогам «Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки» (Постанова КМ України №163 від 24.02.2016р.) та ДСТУ EN ISO 4064-1:2018 й Технічній специфікації 20810646.110:2019ТС. Важлива особливість лічильників води від Valtec – це термін між повірками (на холодну й гарячу воду) становить 4 роки.

Відео. Лічильник ValtecTAKT-15.02

Конструкція лічильників забезпечує повну придатність до якості води в наших водогонах, а також тривалу високу точність вимірювання об’єму спожитої води згідно з технічними вимог, що діють в Україні. Якість й відповідність лічильників TAKT15.02 від Valtec засвідчена сертифікатом перевірки типу вимірювальних приладів від 24.04.2020 р., №24/2/В/1/326-19 виданим ДП ДП «Укрметртестстандарт». Ресурс лічильника – не менше 12 років.

Цей компактний прилад є вимірювачем із крильчастим механізмом. Полімерна крильчатка із склонаповненного ASB-пластику не змінює геометричні характеристики до 110°C, обертається всередині корпусу з нікельованої, гаряче штампованої латуні CW617N під дією потоку води, а обліковий механізм перераховує кількість обертів на вікно із восьмирозрядним вікном. Кремнієвий підп’ятник вісі крильчатки перешкоджає абразивному впливу шламу на дотичні елементи. Лічильний механізм відокремлений від води. В корпусі передбачена сталева анодована екрануюча гільза для захисту магнітної муфти від зовнішніх магнітних та електромагнітних впливів. Монтувати лічильник Valtec можна вертикально та горизонтально.

Зображення лічильник Валтек Універсальний квартирний лічильник вимірює об’єм холодної та гарячої води з температурою від 0,5°С до 90°С. Діапазон вимірювання – R63 в горизонтальному положенні та R50 – у вертикальному. Умовний діаметр моделі – 1/2“; номінальна витрата води – 1,6 м3 /год. Монтажна довжина приладу – 110 мм. Різьба приєднувальних патрубків – 3/4“.

Виробництво деталей лічильників з високоякісних матеріалів на заводі Valtec є повністю автоматизованим – від роботизованої обробки латунних корпусів, вироблених методом точного литва під тиском, до виготовлення окремих деталей вимірювача.

Придатність лічильника можна перевірити, легко дмухнувши у вхідний отвір у напрямку потоку (за стрілкою на корпусі). Повітря має вільно проходити через лічильник майже без опору, а зірочка-індикатор протоку має закрутитися. Також споживач має впевнитися в наявності у супроводжувальних документах всіх печаток й необхідних дат, від яких буде відраховуватися термін для проведення чергових повірок.

Більше інформації на сайті: www.valtec.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 480

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram