Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Кульові крани від Giacomini

Італійська компанія Giacomini є провідним виробником сантехнічного обладнання в Європі та в усьому світі. Цей бренд достатньо відомий і в Україні. Основний напрям діяльності – вироби з латуні методом гарячого штампування

Зображення кран giacomini Підприємство має замкнутий цикл виробництва. Починаючи від виробництва прес-форм (а їх близько трьох тисяч одиниць) і до роботизованої лінії механічної обробки виробів. Для формування корпусів із латуні використовується прес-обладнання із силою від 200 до 800 т/см2. А за одну добу виробляється понад 100 т готової продукції із латуні.

Компанія має декілька виробничих локацій в різних містечках Італії. Головний офіс розташовується в Сан Мауриціо д`Опальо на березі озера Лаго д’Орта. Склад готової продукції займає площу більше ніж 50 тис. м2.

Відео. Монтаж американки Giacomini у системі опалення

Асортимент Giacomini налічує безліч унікальних і якісних продуктів, та становить близько 30 000 найменувань. Проте одна категорія вирізняється поміж інших – це кульові крани.

Відео. Маркування кульових кранів Giacomini та захист від підробки

Інженери компанії накопичили чималий досвід у виробництві запірної арматури. І як результат – компанія випускає продукцію найвищої якості.

Відео. Виробництво кульових кранів від Giacomini

Одним із рішень щодо підвищення надійності кранів є застосування у вузлі ущільнення штока чотирьох прокладок. Дві – з фторкаучуку, та дві плоскі прокладки з тефлону. Останні виконують функцію протиударного захисту під час експлуатації. Еластомерні кільця забезпечують герметичність вузла. Таке виконання є нерозбірним та забезпечую високу надійність. Саме тому гайка кріплення фіксується полімерною пломбою з логотипом – як знак якості та надійності.

Матеріал корпусу – латунь CW617N згідно зі стандартом EN 12165. Більшість кранів має зовнішнє покриття корпусу із нікелю. Це підвищує стійкість латуні до процесів корозії.

Кульові крани з повним проходом

Зображення кран шаровой giacomini полнопроходной Сюди входять вироби стандартної лінійки R8..., а також крани спеціальної конструкції із системою DADO (серія R9...). Остання є власною розробкою інженерного центру компанії та має патент. В основі лежить використання запірної кулі кубічної форми. Це рішення зменшує поверхню тертя на тефлонові сідельні кільця та мінімізує вплив бруду, який з часом відкладається на різних елементах крана, що, в свою чергу, ускладнює, а в деяких випадках унеможливлює перекриття/відкриття крана. На кубічній кулі ці відкладення накопичуються на площині та згодом змиваються проточною водою. Кульові крани із системою DADO мають збільшений ресурс роботи.

Кульові крани з повним проходом та можуть встановлюватись у середовище з температурою до 185°С. Максимальний робочий тиск для кранів серії R8.. становить 35 бар, для серії R9... – 42 бар.

Кульові крани з накидною гайкою

Зображення кран кульовий за накидною гайкою giacomini Крани мають кутову конструкцію та обладнані накидною гайкою. Це дозволяє виконувати підключення настінних котлів швидко та зручно. Для зручності перекриття кранів вони укомплектовані однопелюстковими метеликами. Це важлива перевага у випадках обмеженого простору.

Кульові крани з прямим корпусом застосовуються для під’єднання лічильників води. Крани цієї серії випускаються в розмірах ½“або ¾”. Мають два варіанти корпусу – із зовнішньою та внутрішньою різьбою. Максимальний робочий тиск – 16 бар. Температурний діапазон: мінус 20 ÷ +120°С.

Кульові крани для системи газопостачання

Зображення кран джакоміні Газова арматура відрізняється жовтим кольором метелика чи ручки. Їх характеристики також інші в порівнянні з водяними аналогами. Наприклад, максимальна температура дорівнює 60°С. А максимальний робочий тиск (МОР) становить 5 бар. Також крани можна застосовувати з рідкими вуглеводнями. В такому випадку максимальний тиск зростає до 12 бар.

Найменший розмір газових кульових кранів Giacomini – ¼”, а найбільший – 4”.

Тут також є кран із накидною гайкою.

Крани кульові для питної води

Зображення кульовий кран для питної води Вони мають ручку із зеленим кольором і виготовляються із латуні з низьким вмістом свинцю. Цей метал є шкідливим дляорганізму. Тому спеціалістами компанії було прийнято рішення обмежити його використання.

Максимальна температура використання дорівнює 120°С, а тиск – 35-42 бар.

Окрім традиційних моделей з різьбовим з’єднанням є моделі під пресс-з’єднання. У залежності від типу такі крані можуть підходити до з’єднання з профілем V, М та SA. Такі крани представлені у розмірах 18-54 мм та витримують 28-35 бар. Деякі моделі обладнані зручною полімерною подовженою ручкою чорного кольору для встановлення на ізольовані трубопроводи.

Господарські кульові крани

Зображення купити кран кульовий giacomini До цієї категорії входять крани спеціального використання. Для підключення садового шланга – R619, R620, R621. Вони відрізняються видом ручки. Мають кутовий корпус. Максимальна температура використання дорівнює 90°С, а тиск – 10 бар. Діапазон розмірів – ½"-1".

Для під’єднання пральної машини – R614. Розмір різьблення такого крана – ½" х ¾". R613 – кран, за допомогою якого від’єднують змішувачі. Розмір різьблення – ½" х ½". Останні два вироби мають покриття із хрому. Це підвищує естетичні характеристики арматури, та дозволяє встановлювати її на відкритому просторі приміщень. До комплекту входить декоративне кільце.

Кульові крани для дренажу комплектуються заглушкою і штуцером для під’єднання шлангів (або просто із зовнішньою різьбою). Перекриття може відбуватися як традиційно – за допомогою метелика (модель R608D),
так і викруткою (R608). Останнє рішення робить кран більш компактним.

Вся запірна арматура Giacomini виробляється в Італії. Відповідає європейським та світовим нормам та стандартам. Наприклад, таким як німецький DVGW, американський UL чи британський WRAS. Це ще раз доводить, що продукція, яка випускається на виробничих потужностях компанії, є надійною на 100%. Асортимент кульових кранів може задовольнити потреби будь-якого клієнта – від підключень побутових приладів до регулювання магістральних трубопроводів на промислових підприємствах. Обираючи кульовий кран від Giacomini, Ви обираєте перевірену італійську якість.

Офіційний представник Giacomini S.p.A. в Україні ТОВ «А-Кваттро»

м. Ужгород, вул. Швабська, 64А
Тел.: +38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
http://giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 464


1 коментар

  • Якісні кульові крани, у мене дома змонтовані на опаленні. Легко відкриваються и перекривають теплоносій.

5
5
5
Залишити коментар

Telegram