Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Кульові крани Giacomini: професійна якість для щоденного використання

Комплексний підхід компанії Giacomini до вимог якості запірно-регулюючої арматури стирає межу між професійною та побутовою сферою застосування, продовжуючи цю традицію з 1951 року

Giacomini_2 Уся продукція компанії створена для роботи вумовах значних механічних навантажень, високої температури і тиску. Асортимент кульових кранів представлений широким різноманіттям моделей, виходячи з особливостей потреб застосування.

Кульові крани компанії Giacomini можна розділити на дві основні категорії: вироби зі стандартним та повним проходом. Крани зі стандартним проходом характеризуються наявністю прохідного отвору з діаметром не менше ніж 75% від номінального діаметра трубопроводу. До моделей цієї категорії відносяться серії R250W і R250D. В іншій категорії діаметр прохідного отвору відповідає діаметру трубопроводу. Отже, не створюється додаткового навантаження на саму арматуру, а в системі не відбувається зміни тиску робочого середовища. До цієї категорії відносяться серії R780, R850, R910 і R950.


Відео. Крани кульові Giacomini: огляд маркування

Окремі вироби характеризуються деякими іншими особливостями. Наприклад, моделі серії кранів R780 призначені для монтажу в положеннях, що вимагають настінного кутового підключення. А в кранах серій R910 і R950 використана унікальна технологія DADO©: спеціальна кубічна форма запірного елемента запобігає утворенню відкладень на його стінках, чим подовжує термін служби пристрою. Також окремі види кульових кранів обладнані редуктором затвору, який збільшує час закривання сфери для запобігання виникненню гідравлічних ударів у трубопроводі.

Кульові крани Giacomini можуть використовуватись у системах постачання води, природного газу, пари, антифризів і рідких вуглеводів. Більшість моделей діаметром до 1″ працюють при максимальному робочому тиску до 4,2 МПа, а для виробів, діаметр яких 1″ і більше – до 3,5 МПа. Максимальна робоча температура становить 185°С.

Для виготовлення запірно-регулюючої арматури компанії Giacomini використовуються стійкі та довговічні матеріали, що забезпечують надійність роботи впродовж багатьох років. Корпус крана, а також муфта і сфера виконані з латуні гарячого штампування марки CW617N, покритої хромом (у серії R910 – нікелем). Шток виготовляється з латунного прута марки CW614N. Антифрикційні прокладки вироблені з PFTE (тефлон), а ущільнювальні прокладки – з фторкаучуку. Для того, щоб покупець був упевнений в оригінальності виробу, на гайці, що фіксує ручку крана, встановлена гарантійна печатка компанії з голограмою.

Новинкою в асортименті кульових кранів компанії Giacomini є моделі «міні»: R690 і R694. Вони стануть елегантним доповненням для побутових трубопровідних систем завдяки своєму дизайну та мініатюрним розмірам. Крани випускаються в розмірах 3/8″ і 1/2″, та можуть використовуватись при робочій температурі від 0 до 90°С і максимальному тиску 1,6 МПа. Свою продукцію компанія Giacomini експортує в більше ніж 90 країн світу. Усі вироби виготовляються згідно з чинними європейськими стандартами на власних виробничих потужностях, що розташовуються в Італії. Гарантія на запірно-регулюючу арматуру становить два роки, а також додатково діє страхування відповідальності виробника на 10 років.

GIACOMINI S.p.A.
Контакти в Україні
Тел. +38 (044) 232-48-08
info.ukraine@giacomini.com
http://ua.giacomini.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 103

Вас може зацікавити:1 коментар

  • Регулярно закупаю краны GIACOMINI DADO , уж очень технологии по нраву и пока не подводили.

5
5
5
Залишити коментар

Telegram