Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Кульові крани Giacomini – особливості, що гарантують якість

Надійний партнер та офіційний представник Giacomini в Україні – компанія ТОВ «А-Кваттро», пропонує широкий асортимент продукції італійського виробника. Серед запропонованої високоякісної продукції, виготовленої за європейськими стандартами, важливе місце посідає широка гама запірної арматури, зокрема, це латунні кульові крани

Кульовий кран – важливий елемент запірної арматури, що застосовується в інженерних системах житлових будинків та в громадських будівлях. Чимало партнерів, клієнтів і навіть конкурентів знають кульові крани Giacomini наочно та впізнають їх з першого погляду. Багато хто вирізняє їх за «походженням» або за конструкцією, іноді навіть за вагою чи довжиною. А чи відомі комусь усі особливості? Ось «пам’ятка», в якій перераховані всі відмінності кульових кранів Giacomini від більшості інших, представлених на ринку:

Відео. Кульові крани: маркування та захист від підробки

1. Асортимент. Компанія Giacomini є найбільшим виробником латунної арматури в Європі та випускає 6 серій латунних різьбових кульових кранів розміром від ¼»до 4», а також крани з прес-з’єднаннями та під пайку.

2. Дійсно «виготовлено в Італії». Латунні кульові крани Giacomini не просто маркуються «Made in Italy», але й насправді виробляються на власному заводі в цій країні. Звучить досить незвично, оскільки ми живемо в час тотальної глобалізації. Та все ж, у компанії завжди підкреслюється та наголошується на тому, що виробничі майданчики Giacomini дійсно знаходяться в Італії, а більшість партнерів і клієнтів компанії давно у цьому переконалися (див. рис. 1).

Зображення кульовий кран для опалення Рис. 1. Особливості кульових кранів Giacomini

3. Рекордні показники за температурою та тиском. Завдяки використанню в якості ущільнюючого матеріалу фторопласту PTFE та фторкаучуку, крани Giacomini витримують робочу температуру від -20°С до +185°С, що є найвищим показником для латунних виробів даного типу, які випускаються серійно. Окрім цього, важливим є й показник номінального робочого тиску, який залишається постійним до +100°С – тобто, у всьому діапазоні температур побутових систем опалення та водопостачання.

4. «Неремонтоздатність». Крани Giacomini не вимагають ремонту. Вузол ущільнення штоку – ще одна суттєва відмінність кранів Giacomini – містить 4 ущільнюючі прокладки, серед яких 2 зроблені з еластомеру підвищеної термостійкості (фторкаучуку) для подвійної, фактично дубльованої герметизації вузла, а дві інші тефлонові пласкі прокладки забезпечують захист при ударних навантаженнях, а також для зниження тертя при повороті затвору. Через те, що шток не потрібно «протягувати», як на кранах, які з часом потребують ремонту, крани Giacomini зберігають герметичність протягом всього терміну експлуатації. До того ж подібне нерозбірне з’єднання дозволяє зафіксувати гайку кріплення ручки пластикової пломби і встановити спеціальну голографічну наклейку для захисту від контрафактного копіювання (див. рис. 1 та рис. 2).

Зображення ущільнення в кульовому крані Рис. 2. Особливості ущільнення кульових кранів Giacomini

5. «Квадратна куля». Звучить незвично, але ця назва повністю передає особливість конструкції кранів Giacomini, виконаних за технологією DADO© – серії R910 і R950. Запірний елемент цих кранів має форму «зрізаної» по боках кулі, яка візуально нагадує куб із заокругленими верхівками (див рис. 3). Суть технології в тому, що відкладення залишаються у заглибленнях на «зрізаних» бокових площинах псевдокубічного запірного елемента, залишаючи робочі поверхні чистими та не пошкоджуючи ущільнюючі прокладки. Завдяки цьому ресурс крана значно збільшується. Розробка DADO© спрямована на те, щоб звести до мінімуму вплив відкладень, що з часом утворюються на елементах крана та утруднюють його відкривання, пошкоджуючи при цьому робочі поверхні прокладок ущільнювачів. У кранах Giacomini за системою DADO© відкладення залишаються на усічених частинах запірного елемента, при повороті крану забруднення вимиваються проточною водою і робочі поверхні залишаються завжди чистими, отже, значно зменшується вірогідність механічного пошкодження ущільнювачів, а відтак – протікання під тиском робочої рідини через запіртий кран.

Зображення кульовий кран Рис. 3. Запірний елемент кульового крану Giacomini за технологією DADO©

6. Захист від підробок. Сьогодні ринок переповнений підробленими копіями арматури відомих брендів. Для захисту від контрафактного копіювання Giacomini використовує низку оригінальних рішень. Найбільш помітним є пломбування гайки штока пластиком і нанесення на пломбу голограми з логотипом виробника (див. рис. 2). Окрім цього, на важелях та корпусах нанесено інформацію змінного характеру дрібним текстом. Таким чином, компанія гарантує споживачеві використання дійсно якісної арматури оригінального європейського виробництва, що дійсно «виготовлена в Італії».

Відео. Виробництво кульових кранів в Італії

Щоб захистити себе від підробок та купувати дійсно якісну продукцію від виробника звертайтесь виключно до офіційного представника італійської компанії Giacomini в Україні – TOB «А-Кваттро».

«А-Кваттро»

Тел. +38 (03122) 2-65-01, +38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
www.giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 249

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram