Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Котли для відходів з деревини

Технології перетворення відходів деревообробки та агропромисловості на ефективне паливо, а також адаптовані під нього котли пропонує українське ТзОВ «Металіст». Підприємство має суттєвий досвід роботи, постійно вдосконалюється та розширює свій асортимент відповідно до потреб споживачів

Скільки існує деревообробка, стільки існують і відходи деревини у вигляді кори, тирси, стружки, кускових відходів, які необхідно утилізувати. Останнім часом таких залишків стає все більше через посилення вимог до чистоти обробки деталей та виробів. Отже проблема набула рис не тільки екологічного, а й економічного характеру.

AW Therm #6-PRINT-NEW ТзОВ «Металіст», що представляє свої енергетичні установки та котли на ринку України з 1999 року, пропонує вирішити проблему утилізації відходів деревообробки, а також сільського господарства (лузги соняшника, соломи та ін.) разом із отриманням IMG_15181! з них дешевого, порівняно з іншими видами енергоресурсів, теплоносія та пари. В умовах виробничого підприємства це означає зниження собівартості продукції, а отже підвищення її конкурентоспроможності на ринку. Теплогенератори дозволяють спалювати як крупну тирсу (з рамної пилорами), так і дрібно-дисперсну (зі стрічкової пилорами) вологістю до 70%, а також лузгу соняшника, в автоматичному режимі. Кускові відходи деревини, вугілля, брикети торфу, солому можна спалювати паралельно в топці котла. Загалом, установка складається з двох частин:

AW Therm #6-PRINT-NEW1 системи автоматичного спалювання відходів деревини, куди входить бункер зі шнековим механізмом, робота якого керується автоматикою. Вона контролює і підтримує задану температуру теплоносія на виході з котла;

– водогрійного або парового котла. Система автоматичного спалювання може бути під'єднана і до існуючого котла. Проте, варто пам'ятати, що згідно із законодавством України всі водогрійні котли потужністю понад 100 кВт повинні реєструватись в органах котлонагляду.

Це, відповідно, вимагає від виробника попереднього отримання дозволу на їх виготовлення. ТзОВ «Металіст» має всі юридичні права та дозволи на виготовлення водогрійних котлів потужністю до 1,6 МВт, отже замовник не матиме жодних проблем з органами котлонагляду. Представлені агрегати –газотрубні, з конвективним нагріванням води, ремонтопридатні, прості в експлуатації та обслуговуванні. Монтаж установок простий і не потребує великих витрат.

Компанія пропонує системи автоматичного спалювання відходів САС потужністю 150 – 3000 кВт, які працюють на тирсі та щепі. Вони комплектуються бункером з автоматичною подачею, теплогенератором, вентилятором та автоматикою. Крім того, на базі цих установок пропонуються промислові сушильні комплекси для підготовки тирси до брикетування та гранулювання. Термін окупності установок ТзОВ «Металіст» – від одного опалювального сезону, отже доцільність впровадження їх у виробництво очевидна. Якість продукції підтверджена дипломом лауреата загальнонаціонального конкурсу «Вища проба» у в 2005 році та перемогою в рейтингу «Зірка якості» у 2015 році.

Також ТзОВ «Металіст» виготовляє:

– теплогенератори (передтопки) СПД на дрова та брикети;
– установки теплоутилізаторні УТ 100-150 та опалювальні печі (таплоносій – повітря);
– сушильні комплекси аеродинамічні СКА продуктивністю 300 – 1000 кг/год;
– транспортери скребкові та шнекові;
– шнеки;
– циклони;
– акумулювальні ємності об’ємом до 5,3 м3;
– інші металоконструкції.

Компанія відкрита для співпраці та очікує на відповідні пропозиції.

ТзОВ «Металіст»
Львівська обл., м. Пустомити, вул. Б. Хмельницького, 9
Тел./факс: (03230) 42401, моб. тел.:(067) 679-12-07, (067) 675-48-97.
E-mail: kotel@i.ua
www.kotel-metalist.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 866


Залишити коментар

Telegram