Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Котли Rinnai – цифрові технології Японії

Обираючи в сьогоднішніх умовах газовий котел, споживач намагається знайти розумний компроміс між вартістю обладнання і його енергоефективністю. На території Євросоюзу в будівлі встановлюються конденсаційні котли, найефективнішим рішенням може здатися придбання тільки такого теплогенератора. І це дійсно виправдано, якщо теплові втрати опалювального об'єкта відповідають європейським нормативам для житлових будівель і споруд

Rinnai Якщо теплові втрати будинку перевищують 50 Вт/м2, то система опалення, окрім «теплих підлог», як правило, передбачає встановлення радіаторів та/або внутрипідлогових конвекторів. Така система опалення вже не може вважатися низькотемпературною, і ефективність конденсаційного блоку в котлі виявиться «нульовою», а витрата газу перевищить очікувану.

Власникам таких приватних будівель варто звернути увагу на газове обладнання японської корпорації Rinnai («Ріннай»). Ця компанія виробляє газове обладнання з 1920 року і є лідером азіатського ринку теплотехніки. Крім конденсаційних вона виготовляє енергоефективні двоконтурні газові SMART-котли серій Excellent (EMF) і Revolution (RMF). В них реалізовані всі інновації останніх років, вони дешевше конденсаційних і в більшості випадків не менш ефективні. Ряд інженерних рішень, а також особливий алгоритм роботи котлів Rinnai вищевказаних серій забезпечують витрати газу, близькі до конденсаційної техніки. В Японії та Південній Кореї їх часто застосовують нарівні з конденсаційними котлами через схожість характеристик.

Секрет економічності – в запатентованому алгоритмі спільної роботи системи пропорційного регулювання полум'я і триступеневого газового пальника.

Rinnai_Kot

Діапазон модуляції потужності становить 1:5, як і у більшості конденсаційних котлів. Процесом горіння керує процесор, синхронізуючи роботу мотор-вентилятора і газового клапана, формуючи оптимальний склад газоповітряної суміші в камері згоряння. Електроніка автоматично підлаштовується під тиск і склад газу, забезпечуючи стабільну роботу котла від 3 мбар. Це особливо актуально для районів, де в зимовий період значно знижується тиск газу в мережі.

В котлах Rinnai вищевказаних моделей застосований пальник серії Green з особливою формою полум'я. Це забезпечує повне згоряння газу та низьку емісію викидів, як і в конденсаційних котлах.

В лінійці представлені моделі потужністю від 14 до 42 кВт. Усі котли двоконтурні, зі збільшеною продуктивністю в контурі ГВП. З урахуванням широкого діапазону модуляції, можливе застосування потужних моделей для ще більших обсягів приготування гарячої води. При цьому котел не буде схильний до тактування і перевитрати палива.

Управління здійснюється з виносного пульта як по температурі теплоносія, так і в залежності від температури навколишнього повітря. Можна керувати котлом зі смартфона через мережу Wi-Fi.

Таким чином, обираючи газове обладнання для опалення свого помешкання, варто враховувати не стільки окремо взяті характеристики конденсаційного котла, скільки їх пристосованість саме до вашого будинку і системи опалення, тоді результат буде відповідати очікуваному.

Офіційний імпортер Rinnai в Україні
м. Київ, вул. Межигірська, 82А,
Тел. : +38 (044) 466-28-82,
Тел.: +38 (095) 290-55-67,
E-mail: rinnai.ua@gmail.com
http://www.rinnai.com.ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 6 827

Вас може зацікавити:1 коментар

  • Риннай далеко не новая марка на украинском рынке теплотехники. Есть мастера обученные на заводе-производителе, все запасные части в наличии на все модели котлов когда - либо ввозымые в Украину. В конце статьи есть контакты - обращайтесь.

4
4
4
Залишити коментар

Telegram