Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Котли BAXI, що створені спеціально для Вас

Ринок котлів в Україні дуже специфічний, він висуває до виробників багато особливих вимог, що інколи суперечать одна одній. Проте якісно задоволені потреби споживачів – це шлях до успіху

Зображення конденсаційний котел Баксі Сьогодні найбільш інноваційними та перспективними технологіями у виробництві тепла є конденсаційні котли. З кожним роком на українському ринку опалювального обладнання конденсаційна техніка займає все більш впевнені позиції.

Конденсаційні котли BAXI прекрасно підходять для роботи в багатоповерхових житлових будинках та котеджних містечках. Найбільш популярні котли від компанії BAXI – серій ECO 4s та DUO-TEC Compact E – вони були створені з урахуванням вимог кризового та висококонкурентного ринку України та поєднують у собі протилежні якості – насамперед низька ціна, а з іншого одного боку – надійність й простота в облаштуванні, експлуатації та обслуговуванні. Котли цих моделей відносяться до класу бюджетного та компактного обладнання, а доступність їх обумовлена, перш за все, застосуванням високотехнологічних композитних матеріалів.

Котли традиційної ефективності ECO 4s оснащені двома роздільними теплообмінниками на опалення та ГВП. Первинний мідний теплообмінник котла покритий спеціальним покриттям для додаткового захисту від корозії, вторинний пластинчастий теплообмінник ГВП виконаний з нержавіючої сталі. Вхідна й вихідна гідравлічні групи котла виконані з композитних матеріалів. Триходовий клапан з електричним сервоприводом інтегрований у вхідну гідравлічну групу. У цих котлах використовуються електронні плати Bertelli, максимально адаптовані до українських умов. Газова система котла забезпечена безперервною електронною модуляцією полум'я в режимах опалення та ГВП. РК-дисплей з управлінням кнопками вже добре знайомий споживачам, він надає найповнішу інформацію про роботу котла, забезпечуючи, в тому числі, розширену самодіагностику.

Зображення Baxi DUO-TEC Compact E Модель DUO-TEC Compact E оснащена великим РК-дисплеєм з підсвіткою, на якому можна бачити всю інформацію про режими роботи котла. Керування котлом відбувається за допомогою кнопок.

Також DUO-TEC Compact E оснащений газовою адаптивною системою управління GAC (Gas Adaptive Control), яка поєднує в собі електронну систему управління та газовий клапан, що дозволяє оптимізувати процес управління згорянням газу й забезпечує автоматичну адаптацію для підтримки оптимальної ефективності, та, як наслідок, скорочення споживання газу.

Для цього котла була розроблена нова компактна гідравлічна група, яка виготовлена з композиту. DUO-TEC Compact E оснащений датчиком-розходоміром ГВП, що дозволяє котлу регулювати свою потужність в залежності від витрат побутової води.

Котел оснащений всіма системами захисту, в тому числі системою проти замерзання в контурах опалення й ГВП, а також системою проти блокування триходового клапана й насоса.

Котли, вироблені компанією BAXI, вирізняються високою якістю та надійністю завдяки ретельному контролю якості кожного вузла. Добре продумане розташування компонентів котла забезпечує до них швидкий доступ, що полегшує управління та технічне обслуговування системи.

Котельне обладнання BAXI зігріє ваш дім та зробить його комфортним й сучасним.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 019


Залишити коментар

Telegram