Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Контроллер для учета и контроля

Aqua_200 На рынке Украины представлен новый контроллер, который предназначен для дистанционного снятия данных с тепловычислителя MBT-2M HK и передачи их через GPRS-канал на сервер, контроля температуры в помещении и аварийных входов (открытие двери теплопункта, вода в помещении и т.п.).

Контроллер конструктивно выполнен в пластмассовом корпусе с классом защиты IP52. В нем находятся: плата с интегрированным блоком питания, клеммы для подключения линий связи со счетчиками тепла, GSM-модем, держатель SIM-карты и др. При пропадании сетевого питания контроллер продолжает работать от 12 до 24 ч на встроенном аккумуляторе.

Данные с узлов учета тепловой энергии можно посмотреть с любого ПК, имеющего доступ к интернету, используя свой логин и пароль для входа на сервер сбора данных. Таким образом можно обустроить систему автоматизированного учета и контроля энергопотребления.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 119 / 2016-03-18 09:47:11


Залишити коментар

Telegram