Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Конкурс – итоги месяца

Баннер_200х200_3 Журнал AW-Therm совместно с компанией «ТЕХНОМАШ» подводят итоги первого месяца Всеукраинского конкурса для проектных, монтажных и торговых организаций, специализирующихся на насосном оборудовании.

В период с 1 марта по 1 апреля для участия в конкурсе зарегистрировалось 17 фирм из различных сфер деятельности. Большинство – торговые компании. Кроме того, участвуют по четыре монтажных и проектных органи зации. Для всех желающих присоединиться к акции напоминаем, что сделать это можно с любого числа, в период проведения Конкурса – с 01.03 по 31.08 2017 г.

Приглашаем всех желающих участвовать в Конкурсе!

Организации, зарегистрированные до 1 июля, не останутся без приза.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 387 / 2017-05-11 14:12:40


Залишити коментар

Telegram