Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Невидимий ззовні кондиціонер для опалення/охолодження

Зображення кондиціонер без зовнішнього блоку Місто. Історичне середовище. Архітектурна пам'ятка. Встановлювати кондиціонери з зовнішнім блоком - заборонено. Будь-які прилади, що спотворюють зовнішній вигляд фасадів - заборонені. Що робити?

В такому разі слід звернути увагу на inVISE Water, гібрид моноблочного кондиціонера та фанкойла, який також замінює радіатор опалення.

Наразі inVISE Water– це єдиний на ринку моноблочний кондиціонер без зовнішнього блоку, який може замінити радіатор завдяки подвійному водяному змійовику.

Прилад inVise Water = Фанкойл + Кондиціонер повітря + Тепловий насос: може бути встановлений вдома замість радіатора без втрати його функції, що фактично підвищує ефективність даної машини.

Де використовувати inVise Water? Це кондиціонер без зовнішнього блоку, спеціально розроблений відповідно до міських правил та постанов щодо збереження зовнішнього вигляду фасадів та декору історичних будівель, кондомініумів, де суворо заборонений монтаж звичайних спліт-систем із зовнішнім блоком.

Монтувати inVise Water дуже просто: за допомогою двох простих отворів в стіні діаметром 16 см (що маскуються) і підключенням до системи квартирного радіаторного опалення за допомогою труби діаметром 12 мм.

Установка inVise Water має компактні розміри: 100 x 58 см, товщина 23 см, що охоплюють фанкойл при підключенні до системи опалення, тепловий насос в режимі обігріву, кондиціонер влітку.

Це дуже вдале рішення для місцини з доволі суворим кліматом взимку: один прилад може виконувати дві функції. Фанкойл + моноблочний кондиціонер разом дозволяють компенсувати зниження коефіцієнта ефективності теплового насоса, коли зовнішні температури сильно падають.

Реалізовано сучасне керування за допомогою WI-FI: за запитом можна встановити блок WI-FI для керуванням кондиціонером звідки завгодно і як завгодно прямо через зручний додаток, що встановлений на мобільному телефоні.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 709 / 2021-07-15 16:29:41


Залишити коментар

Telegram