Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Невидимий ззовні кондиціонер для опалення/охолодження

Зображення кондиціонер без зовнішнього блоку Місто. Історичне середовище. Архітектурна пам'ятка. Встановлювати кондиціонери з зовнішнім блоком - заборонено. Будь-які прилади, що спотворюють зовнішній вигляд фасадів - заборонені. Що робити?

В такому разі слід звернути увагу на inVISE Water, гібрид моноблочного кондиціонера та фанкойла, який також замінює радіатор опалення.

Наразі inVISE Water– це єдиний на ринку моноблочний кондиціонер без зовнішнього блоку, який може замінити радіатор завдяки подвійному водяному змійовику.

Прилад inVise Water = Фанкойл + Кондиціонер повітря + Тепловий насос: може бути встановлений вдома замість радіатора без втрати його функції, що фактично підвищує ефективність даної машини.

Де використовувати inVise Water? Це кондиціонер без зовнішнього блоку, спеціально розроблений відповідно до міських правил та постанов щодо збереження зовнішнього вигляду фасадів та декору історичних будівель, кондомініумів, де суворо заборонений монтаж звичайних спліт-систем із зовнішнім блоком.

Монтувати inVise Water дуже просто: за допомогою двох простих отворів в стіні діаметром 16 см (що маскуються) і підключенням до системи квартирного радіаторного опалення за допомогою труби діаметром 12 мм.

Установка inVise Water має компактні розміри: 100 x 58 см, товщина 23 см, що охоплюють фанкойл при підключенні до системи опалення, тепловий насос в режимі обігріву, кондиціонер влітку.

Це дуже вдале рішення для місцини з доволі суворим кліматом взимку: один прилад може виконувати дві функції. Фанкойл + моноблочний кондиціонер разом дозволяють компенсувати зниження коефіцієнта ефективності теплового насоса, коли зовнішні температури сильно падають.

Реалізовано сучасне керування за допомогою WI-FI: за запитом можна встановити блок WI-FI для керуванням кондиціонером звідки завгодно і як завгодно прямо через зручний додаток, що встановлений на мобільному телефоні.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 3 667 / 2021-07-15 16:29:41

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram