Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Конденсаційні котли Ariston – вдале поєднання якості та енергоефективності

Компанія Ariston є авторитетним виробником в галузі опалення, охолодження та водонагрівання з більш ніж 90-річним досвідом роботи і може похвалитися широким асортиментом газових котлів, зокрема конденсаційних котлів

Італійське виробництво комнанії Ariston є синонімом інновацій і сталого розвитку. Компанія пропонує 100% перевірену й випробувану продукцію. Про її високу якість свідчить той факт, що понад 95% продуктів не потребують технічних втручань протягом перших 5 років експлуатації. Для цього компанія використовує найкращі компоненти й матеріали та проводить ретельні й жорсткі перевірки перед початком виробництва.

До лінійки продукції Ariston входять різноманітні рішення з підтримкою функції Wi-Fi, покликані забезпечувати максимальний комфорт. Конденсаційним котлом будь-якого цінового сегменту можна керувати дистанційно за допомогою смартфона або через більшість найпопулярніших платформ для розумного будинку.

Ariston пропонує широкий модельний ряд лінійки конденсаційних котлів, а саме: конденсаційні котли побутового сегменту: ALTEAS ONE+NET, GENUS, CLAS ONE, CARES S, HS PREMIUM, MATIS. Окрім побутового сегменту Ariston також пропонує котли великої потужності, такі як GENUS, PREMIUM EVO HP протяжностями від 45 до 150 кВт.

Зображення Alteas One+ NET

Зображення Genus One + WiFi

Зображення Clas One

Зображення Clas One System

Зображення Cares S

Конденсаційні котли преміум класу ALTEAS ONE+NET та GENUS

Конденсаційні котли преміум класу ALTEAS ONE+NET та GENUS з інтегрованим модулем зв`язку забезпечують всебічний комфорт завдяки новій системі запалювання та керування циркуляцією Flow Control System+ для безпечного й точного постійного обігріву в кожній кімнаті з рівнем шуму, зниженим на 50%. Котли можуть похвалитися класом енергоефективності опалення «A+» для котлів ALTEAS ONE+NET та клас «А» для колів GENUS, що характеризує мінімально знижене споживання та сумісністю із H2 до 20%. В котлах застосовується теплообмінник з нержавіючої сталі XtraTech.

Зображення розміри котла конденсаційного газового Арістон

Керування котлами здійснюється за допомогою смартфона з інтуїтивно зрозумілим додатком Ariston NET. А елегантний італійський дизайн не залишить поза увагою найвибагливішого споживача, адже підходить для будь-якого будинку. Котли мають модуляцію 1:10, автоматичний газовий клапан, який автоматично підлаштовується під якість газу, а також при переході на інший тип газу не потребує жодних перехідників.

Зображення Ariston Genus One + WiFi

Відео. Конденсаційний котел особливості та характеристики

Конденсаційний котел Clas One

Конденсаційний котел з широким спектром функцій Clas One характеризується довговічністю та високою продуктивністю, оскільки містить теплообмінник XtraTech з нержавіючої сталі з перерізом труб, збільшеним на 142%.

Зображення теплообмінник конденсаційного газового котла

Котел відрізняється зниженим споживанням, а саме можливістю досягнення класу енергоефективності опалення A+ у разі використання засобів терморегуляції. Має сучасний дизайн, чіткий РК-дисплей, інноваційний системний інтерфейс, оснащений протоколом зв’язку BUSbridgeNet, що є центром управління комфорту будинку. Котел має оптимізований внутрішній глушник, коефіцієнт модуляції 1:7. Його компактні розміри дозволяють встановлення котла в обмеженому просторі. Діаметр димовідводу – 80/60 мм. Клас енергоефективності для опалювальних та водонагрівальних приладів – А.

Зображення котел конденсаційний Clas One

Теплопродуктивність котла в низькотемпературному режимі опалення (30/50°С) становить від 23,6 до 33,5 кВт, а у високотемпературному режимі опалення (60/80°С) – становить від 21,4 до 30,2 кВт. Теплова потужність на гаряче водопостачання становить від 26 до 38,3 кВт.

Конденсаційний газовий котел CARES S

Газовий конденсаційний настінний котел CARES S підходить для кожної оселі. Він може похвалитися новим теплообмінником з нержавіючої сталі для кращого нагрівання і підвищеної довговічності. Цей котел ефективний та екологічний завдяки меншим викидам оксидів азоту.

Коефіцієнт модуляції 1:5 означає, що він може адаптуватися для досягнення бажаного рівня опалення і водночас забезпечує більш ефективне енергоспоживання.

Завдяки новому сучасному дизайну з міцним металевим корпусом, чітким РК-дисплеєм, чутливими елементами керування та фронтальним гідрометром, CARES S привабливий на вигляд і простий в управлінні та контролі.

Зображення Ariston CARES S

Теплопродуктивність котла в низькотемпературному режимі опалення (30/50°С) становить від 21 до 25,6 кВт, а у високотемпературному режимі опалення (60/80°С) – становить від 19,6 до 23,6 кВт. Максимальна теплова потужність 23,5 кВт. Максимальне ККД – до 108%. Клас енергоефективності для опалювальних та водонагрівальних приладів – А.

Конденсаційний котел HS PREMIUM

Доступний для споживача котел HS PREMIUM з теплообмінником, виконаним з алюмінієвого сплаву з гарантією 5 років. Серед технічних особливостей конденсаційного котла HS PREMIUM можна також виокремити такі:

  • Висока ефективність до 108,6%.
  • Модуляція 1:5.
  • Підтримка протоколу зв`язку BusBridgeNet.
  • Високий комфорт: базові функції; модульний насос.
  • Сучасний дизайн, представлений чітким РК-дисплеєм із силіконовими кнопками та металевою лицевою панеллю.
  • Компактні габарити: 745х400х319 мм.
  • Котел HS PREMIUM запропонований номінальною теплопродуктивністю від 23 до 28 кВт.
  • Передбачена робота як в низькотемпературному (30/50°С), так і у високотемпературному (60/80°С) режимах опалення.
  • Клас енергоефективності в режимі опалення та режимі ГВП – А.

Конденсаційний котел Matis

Новинка на ринку від Ariston – конденсаційний котел Matis з теплообмінником з нержавіючої сталі (XtraTech), теплопродуктивністю 24 кВт. Котел має монооб'ємну структуру, коефіцієнт модуляції 1:5. Компактні габарити котла: 745×400×315. Клас енергоефективності – А.

Разом з новими котлами італійський виробник пропонує лінійку інноваційних аксесуарів дистанційного керування і терморегуляції, а також датчики кімнатної температури.

Гарантія

Окремими приємним моментом є гарантія на конденсаційні котли, яка може сягати до 4 років, за умови щорічного технічного обслуговування через авторизований сервісний центр. При цьому встановлена окрема гарантія на теплообмінники – 10 років, окрім теплообмінників серії HS та Cares S, гарантія на які складає 5 років.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 725


Залишити коментар

Telegram