Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Настінні конденсаційні газові котли BAXI – економія на опаленні

Газові конденсаційні котли є одними з найекономічніших та найефективніших опалювальних агрегатів. Для країн Євросоюзу конденсаційна техніка вже давно в пріоритеті. Її застосування набирає обертів і в Україні. Конденсаційні котли BAXI, які представлені на ринку України, характеризуються більшою енергоефективністю та екологічністю, у порівнянні з традиційними газовими теплогенераторами

Прискорена теплова модернізація житла, екологічні та енергетичні вимоги до нового будівництва, особливості інфраструктури підштовхують до розширеного застосування конденсаційної техніки в житловому та цивільному секторах.

Особливості конденсаційних котлоагрегатів робить їх беззаперечними лідерами серед інших теплогенераторів. Це і суттєва енергоефективність, порівняно із традиційною газовою технікою (на 20–30%); низька емісія оксидів сірки, азоту, вуглецю при згорянні газу, порівняно з іншими видами органічного палива; високий ККД, що використовує «приховані» природні ефекти та рекуперацію.

Представлені в Україні конденсаційні настінні котли BAXI характеризуються сучасним дизайном, високим рівнем комфорту та якості за доступну ціну.

Конденсаційний настінний газовий котел BAXI LUNA CLASSIC

Суперкомпактний котел LUNA CLASSIC має розміри 700x395x285 мм, що полегшує його установку в обмеженому просторі. Котел буває одноконтурним з максимальною споживаною потужністю 24 кВт, та двохконтурним, потужністю 24 кВт та 28 кВт. Клас енергоефективності на опалення та ГВП – А.

Зображення Конденсаційний настінний газовий котел LUNA CLASSIC

Система модуляції адаптує теплову потужність котла до вимог будівлі, тим самим оптимізуючи рівень комфорту. Циклічне використання котла зведено до мінімуму, з подальшим зменшенням навантаження на компоненти, нижчим рівнем шуму, підвищеною надійністю та спрощеним обслуговуванням. Новий теплообмінник з нержавіючої сталі з великим каналом для циркуляції води забезпечує більшу теплову сезонну ефективність. Таким чином, котел набагато надійніший і простіший в обслуговуванні. Нова гідравлічна група зменшує споживання електроенергії та максимізує продуктивність ГВП. Оптимальна звукоізоляція забезпечує тиху роботу котла.

Компактний конденсаційний газовий котел BAXI DUO-TEC Compact E

Зображення конденсаційні котли BAXI DUO-TEC Compact E

Конденсаційний котел DUO-TEC Compact E містить у комплекті теплообмінник і пальник з нержавіючої сталі, характеризується дуже компактними розмірами - 700x400x299 мм. Він має широкий діапазон модуляції - до 1:7, що забезпечує кращу ефективність, завдяки зменшенню кількості пусків/зупинок котла. Максимальна споживана потужність двоконтурного котла – 20, 24, 28 кВт. Потужність одноконтурного котла на систему опалення – 24,7 кВт.

Газова адаптивна система управління (GAC) забезпечує автоматичне керування процесом горіння для підтримки максимальної ефективності. В комплекті до котла входить високоефективний циркуляційний насос з повною модуляцією потужності та класом енергетичної ефективності - А. Камера згоряння має повну звукоізоляцію. Існує можливість підключення котла до сонячних систем теплопостачання. Цифрова панель управління має вигляд рідкокристалічного дисплею з підсвічуванням білого кольору.

Конденсаційний котел з теплообмінником та пальником з нержавіючої сталі BAXI LUNA DUO-TEC E

Котел LUNA DUO-TEC E містить погодозалежну автоматику та інтелектуальну систему керування з рідкокристалічним дисплеєм з підсвічуванням білого кольору. Широкий діапазон модуляції, до 1:7 (1:6 модель 1.12) забезпечує кращу ефективність роботи.

Двоконтурний котел має максимальну потужність 24, 28, 33, 40 кВт. Одноконтурний котел максимальною потужністю на систему опалення – 24, 28 кВт. Автоматичне керування процесом горіння забезпечується газовою адаптивною системою управління (GAC). Високоефективний циркуляційний насос з повною модуляцією потужності забезпечує клас енергоефективності - А. Існує можливість підключення котла до сонячних систем теплопостачання.

Зображення схеми установки конденсаційного котла LUNA DUO-TEC E

Зображення Конденсаційний котел LUNA DUO-TEC E

Рис. Схеми установки конденсаційного котла

Конденсаційний котел BAXI NUVOLA DUO-TEC+

Конденсаційний котел NUVOLA DUO-TEC+ містить в комплекті теплообмінник та пальник, а також бойлер на 45 л із нержавіючої сталі, погодозалежну автоматику та інтелектуальну систему керування. Модуляція потужності котла знаходиться в широкому діапазоні - до 1:7. Максимальна споживана потужність двоконтурного котла з бойлером ГВП – 16, 24, 33 кВт.

Цифрова панель управління з кнопками і широким символьно-цифровим рідкокристалічним дисплеєм доповнює сучасний дизайн котла. Котел містить газову адаптивну систему управління (GAC) та високоефективний циркуляційний насос з повною модуляцією. Характеризується високою продуктивністю ГВП: до 500 л за 30 хвилин (∆T 30°C). Розширювальний бак ГВП міститься в комплекті.

Конденсаційні котли преміум класу LUNA PLATINUM та NUVOLA PLATINUM

Конденсаційний котел LUNA PLATINUM містить теплообмінник та пальник із нержавіючої сталі. Широкий діапазон модуляції 1:10 (1:6 мод. 1.12) забезпечує більшу ефективність і низький рівень шуму. Максимальна споживана потужність двоконтурного котла – 24, 35 кВт. Опалювальна потужність одноконтурного котла – 33; 24,7; 12,4 кВт.

Панель управління з підсвічуванням та піктограмами для відображення параметрів забезпечує дистанційне інтелектуальне керування системою теплопостачання та ГВП. Газове адаптивне управління (GAC) забезпечує автоматичний контроль згоряння. Котел може працювати на природному газі, що містить до 20% водню. Також його можна переобладнати на роботу на зрідженому газі і пропані.

Конденсаційний котел NUVOLA PLATINUM містить теплообмінник, пальник з нержавіючої сталі, вбудований бойлер на 45 л. Максимальна споживана потужність котла – 24, 33 кВт. Модуляція потужності – 1:10. У комплект входить виносна панель керування THINK, яка забезпечить дистанційне інтелектуальне керування системою теплопостачання та ГВП з погодозалежною автоматикою. Енергозберігаючий циркуляційний насос з повною модуляцією потужності має клас енергоефективності – А.

Зображення схема застосування конденсаційного котла та теплового насос

Зображення конденсаційний котел і тепловий насос схема підключення

Зображення монтаж конденсаційного котла та теплового насоса

Рис. Схеми застосування конденсаційного котла та теплового насоса

Енергоефективні конденсаційні настінні котли BAXI представляє в Україні компанія «СП УДТ». До компанії, як до офіційного представника продукції, варто звертатися з приводу особливостей та придбання конденсаційних котлів, а також за додатковою інформацією.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 865


Залишити коментар

Telegram